Zamknij [X]

Polska z góry - rusza konkurs

2018-07-05 11:13:55, Maciej Kowalczyk

Nadarza się okazja do tego, by podzielić się z widzami w całej Polsce wyjątkowym widokiem znajomych ulic, parków czy lasów. Rusza plebiscyt "Polska z góry".

Organizowany przez Planete+ konkurs doczekał się kolejnej edycji. Już od 11 lipca na stronie internetowej trwać będzie głosowanie. Już dziś można zgłaszać tam (do 9 lipca) wybraną przez siebie kandydaturę. Może w tym roku, w drugiej edycji, zwycięży Włocławek, lub jedna z pobliskich miejscowości? 

Zwycięskie miasto, miasteczko lub wieś zaprezentowana zostanie widzom telewizji w specjalnym odcinku programu "Polska z góry", film umieszczony zostanie także na stronach internetowych.

Organizatorzy zachęcają do wypełnienia krótkiego formularza zgłoszeniowego, do którego dodajemy zdjęcie proonowanej przez nas lokalizacji. Warto zatroszczyć się o to, by fotografia była atrakcyjna i zachęcała do oddania głosu właśnie na naszą miejscowość. Pamiętajmy, że powinna ona zainteresować głosujących. Aby zwielokrotnić swoje szanse, można też oczywiście zaangażować swoich znajomych, przyjaciół i rodzinę. 

Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną miejscowość. Głosy oddawane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego też nawet najmniejsza miejscowość ma szansę na zwycięstwo. 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz