Fundacja Ari - Ari zaprasza do udziału w konkursie

2018-11-07 11:27:45, Maciej Kowalczyk

Najnowsza akcja fundacji stawia sobie za cel udokumentowanie nieznanych szerzej miejsc na mapie Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej Konkurs "Zapomniane miejsca na terenie Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej” jest adresowany do dwóch grup wiekowych: dzieci w wieku 11-16 lat i młodzieży w wieku 16-20 lat.

Zadanie konkursowe polega na zarejestrowaniu wybraną metodą (fotoreportaż, film, prezentacja multimedialna, grafika, komiks) historii mało znanego obiektu związanego z przemianami gospodarczymi XIX i XX wieku, znajdującego się w okolicy. Nasza praca wykonana w technice wideo nie powinna być dłuższa niż 3 minuty. Rysunki lub komiks nie powinny przekraczać 15 zdjęć prezentacji.

Niech będzie to miejsce, które znasz, położone w Twojej miejscowości lub okolicy, o którego istnieniu będą mogli dowiedzieć się inni ludzie. Pomóż odkryć mało znane miejsca i krajobrazy, w których jeszcze można podziwiać świadectwa gospodarczych i kulturowych przemian XIX I XX wieku - zachęcają organizatorzy.

Pliki z pracami wysyłamy na adres: ariari@ariari.org [do 20 MB] lub poprzez stronę wetransfer.com na adres ariari@ariari.org [do 2 GB]. 

Najlepsze prace zostaną nagrodzone - oceniany będzie m.in. pomysł, sposób prezentacji. Wśród nagród znajduje się dyktafon, aparat fotograficzny i bilety do kina. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 12 listopada 2018.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz