Zamknij [X]

Śmiertelny wypadek z udziałem motorowerzysty w powiecie włocławskim

2018-06-19 10:20:32, Maciej Kowalczyk

Włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem pojazdu osobowego z motorowerem na drodze DK-91. Kierowca pojazdu osobowego został przewieziony do szpitala z obrażeniami, natomiast 56-letni kierujący motorowerem poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj (18.06.2018) około godziny 13 na drodze krajowej 91 w m. Warząchewka Polska (gm. Włocławek). Po dotarciu mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przy udziale prokuratora oraz biegłego z dziedziny wypadków zabezpieczali ślady i ustalali przebieg wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 44-letni kierujący fiatem jadąc od strony Kowala do Włocławka z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w tył motoroweru, który poruszał się w tym samym kierunku. Następnie zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 44-letni kierujący fiatem został przetransportowany do szpitala z obrażeniami, natomiast 56-letni motorowerzysta pomimo udzielonej pierwszej pomocy zmarł.

Teraz włocławscy policjanci prowadzą postępowanie pod nadzorem prokuratora, które ma wyjaśnić dokładne okoliczności wypadku drogowego.  

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz