Jarosław Chmielewski oficjalnie kandydatem na prezydenta

2018-05-23 19:08:01, Maciej Kowalczyk

W dniu dzisiejszym na spotkaniu Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Chmielewski otrzymał rekomendację do ubiegania się o stanowisko prezydenta Włocławka w zbliżających się wyborach samorządowych.

Dzisiaj poznaliśmy nazwiska 43 rekomendowanych na najwyższe urzędy w miastach. W naszym województwie akceptację otrzymali Jarosław Chmielewski we Włocławku, oraz Andrzej Guzowski w Grudziądzu. Tym samym jest to drugi oficjalny kandydat na stanowisko prezydenta, którego poznaliśmy. Jako pierwszy oficjalnie zaprezentował swoją kandydaturę Krzysztof Kukucki (SLD).

Jarosław Chmielewski jest doświadczonym samorządowcem. Urodził się we Włocławku w 1975 roku, a od wielu lat jest radnym Rady Miasta Włocławek. Ukończył Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na wydziale prawa i administracji, ponadto podyplomowe studium prawa europejskiego oraz studia menadżerskie. Od 2007 roku kierował Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego we Włocławku, a od kwietnia br. pełni funkcję członka zarządu ANWIL SA.

 Jarosław Chmielewski jest szefem struktur Prawa i Sprawiedliwości we Włocławku.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz