Weekend pełen sportowych emocji

2018-05-10 21:48:54, Maciej Kowalczyk

Przed nami weekend pełen sportowych emocji, a wśród atrakcji dwa bardzo ważne wydarzenia – dwa półfinałowe mecze ANWILU oraz Turniej o awans do I ligi siatkarek.

W przeddzień weekendowych zmagań sportowców w Hali Mistrzów odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego, prezesa i trenera Włocławskiego Towarzystwa Siatkówki Marek Zacharek i prezes Klubu Koszykówki Włocławek Arkadiusz Lewandowski.

Ten weekend traktuję jako swego rodzaju podsumowanie całego sezonu sportowego. Grają nasze dwie drużyy właściwie o najwyższe cele, o to co sobie zakładaliśmy przed sezonem – jak mówi prezydent Marek Wojtkowski.

W piątek przed nami dwa ciekawe spotkania, które odbędą się na Hali Mistrzów. Rozpoczynamy od meczu siatkarek WTS-u, a następnie pierwsze półfinałowe spotkanie Anwilu Włocławek ze Stelmetem.

Gramy z mistrzem Polski półfinał. Myślę, ze emocje najwyższej jakości we Włocławku – jak mówi prezes KK Włocławek Arkadiusz Lewandowski.

Rozpoczynamy w piątek o 17.45 i kolejny mecz w niedzielę o g. 12.40. Wszystkie bilety zostały wyprzedane.

Mecze siatkarek WTS-u nie będą biletowane zatem zapraszmy wszystkich kibiców do wsparcia zawodniczek w walce o 1 ligę.

Apetyty są bardzo duże. Ten etap, to już jest walka z bardzo powaznymi konkurentami, bardzo poważnymi zespołami. Odbywa się na zasadzie turniejowej, a więc może się zdarzyć wszystko co najlepsze i wszystko co najgorsze – jak mówi prezes i trener WTS Marek Zacharek.

Zapis spotkania poniżej.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz