Majówka w Radziejowie na sportowo

2018-05-04 08:05:56, Maciej Kowalczyk

W dniu 1 Maja w hali sportowej im.F.Malinowskiego w Radziejowie Ognisko TKKF „Radziejowianka” zaprosiło do udziału w otwartym amatorskim turnieju w tenisa stołowego z okazji Świąt Majowych.

W turnieju udział wzięło udział 31 zawodników z miejscowości: Radziejów, Płock, Konin, Siniarzewa, Walentynów, Aleksandrów, Bytoń, Włocławek, Toruń, Ciechocinek, Ostrów Wielkopolski, Kleczew, Bydgoszcz, Borówno, Gozdamin, Mogilno. Zawodnicy zostali podzieleni na sześć grup, następnie dwóch najlepszych z każdej grupy grało systemem „rosyjskim” - do dwóch meczów przegranych.

Dwunastka finałowa, wyniki na pierwszym miejscu, zwycięzcy:

Wojciechowski Piotr - Wojciechowski Józef
Pawłowski Adam (Toruń) - Prykowski Kamil (Wichowo)
Różyński Robert (Borówno) -  Goździk Arkadiusz (Bytoń)
Kostecki Piotr (Bytoń) - Sobieraj Zbigniew (Bytoń)

Dzioba Grzegorz (Aleksandrów), Stawski Janusz (Aleksandrów), Banach Filip (Bydgoszcz), Politowski Jarosław (Płocki) –wolne losy,

Dalsza runda pary-Wojciechowski P.-Dzioba, Stawski-Pawłowski, Różyński-Banach, Politowski-Kostecki. W wielkim finale Różyński wygrał 3-2 Piotra Wojciechowskiego, III Banach F, IV Politowski J, V-VI Stawski, Dzioba, VII-VIII Wojciechowski J, Pawłowski A.

Impreza przebiegała w sportowej rywalizacji a wiele meczy kończyło się wynikami 3-2. Najlepsza szóstka otrzymała puchary, nagrody. Impreza została wsparta z środków przeznaczonych na upowszechnianie sportu w powiecie, mieście oraz przez sponsorów. Organizator serdecznie dziękuje dyrektorowi szkoły R. Koźmińskiemu za udostępnienie hali i Piotrowi Krupińskiemu za pomoc w organizacji. Zapraszamy do udziału w następnych turniejach.

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz