Zamknij [X]

Zniszczył samochód i ubliżał funkcjonariuszom. Grozi mu do 5 lat

2018-04-27 14:26:56, Maciej Kowalczyk

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który chwilę wcześniej, bez powodu, uszkodził zaparkowany w centrum miasta samochód. 23-latek odpowie również za to, że ubliżał interweniującym policjantom. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (26.04.18) w godzinach popołudniowych. Wówczas obiektem ataku ulicznego chuligana stał się zaparkowany w centrum miasta volkswagen. Mężczyzna bez powodu uderzył łokciem w auto, uszkadzając szybę.

Wezwani na miejsce policjanci ustalili wygląd sprawcy i wkrótce zauważyli podobnego mężczyznę w pobliskiej bramie. Na widok funkcjonariuszy mężczyzna uciekł w podwórze i tam zniknął mundurowym z pola widzenia. Ci jednak szybko ustalili, w którym mieszkaniu może przebywać i złożyli mu wizytę. 23-latek był agresywny wobec interweniujących policjantów i kierował wobec nich wyzwiska. Mundurowi przewieźli go do komendy, gdzie trzeźwiał mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Dzisiaj (27. 04.18) 23-latek usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia samochodu i znieważenia funkcjonariuszy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz