Dodaj nowe ogłoszenie
Praca - Szukam pracy

SAT FILM poszukuje pracowników do pracy w Dziale Serwisu Technicznego.
Miejsce pracy Włocławek i okolice.

Oczekujemy

  • posiadania Prawa Jazdy kat. B i czynnej umiejętności prowadzenia pojazdów
  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami technicznymi
  • wysokiej kultury osobistej i łatwości w nawiązywaniu pozytywnych relacji z Klientami
  • gotowości do pracy w trudnych warunkach, także na wysokości przy instalacjach radiowych
  • zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość zagadnień telekomunikacyjnych

 Oferujemy

  • Umowę o pracę (pierwsza na okres próbny do 3 miesięcy)
  • specjalistyczne szkolenie i profesjonalne wyposażenie
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji i ciągłego rozwoju

Oferty (tylko ze zdjęciem) prosimy składać do 10.02.2020r na adres ul. Hutnicza 20 87-800 Włocławek lub elektronicznie na adres rekrutacja@satfilm.pl z dopiskiem "praca_technik". Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Otrzymanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji".

Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SAT FILM Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k., 96-569 Łódź ul. Inżynierska 11,
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - daneosobowe@satfilm.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku wyznaczony przez administratora,
  5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji,
  6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
  7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  8. podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne,
  9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Saniko” Sp. z o.o.
poszukuje pracownika na stanowisko:

Ogrodnika (umowa – zlecenie)

Szczegóły w linku - TUTAJ

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 64 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 50 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 37 500 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.

Posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorami i znasz język niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym lub jesteś gotowy/-a do jego nauki na jednym z naszych kursów?

Opiekun/ka Osób Starszych w Niemczech – Essen, od 1.02 na min. 6 tygodni
Miejsce pracy: Niemcy

Opis przykładowej oferty:

  • Miejscowość – Essen
  • Oferta wyjazdu – od 1.02 minimum na 6 tygodni
  • Gwarantujemy transport firmowym busem pod dom podopiecznego!

Poszukujemy Opiekuna/ki z dobrą  znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorem. Pan (podopieczny) mieszka razem z małżonką, jest osobą leżącą. Choruje na demencję. Do obowiązków należy opieka nad seniorem, domem zajmuje się małżonka podopiecznego. Gwarantowane bardzo dobre warunki mieszkalne, dostęp do Internetu, osobna łazienka dla Opiekuna.

Obowiązki:

  • pomoc Podopiecznym w codziennych czynnościach życiowych;
  • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety;
  • drobne prace domowe;
  • robienie zakupów;
  • dotrzymywanie towarzystwa.

Wymagania:

  • dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego – lub chęć do podjęcia nauki języka od podstaw na jednym z naszych kursów;
  • doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe);
  • odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki i legalną pracę;
  • składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
  • jedną czytelną umowę;
  • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);
  • kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;
  • pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie;
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
  • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;
  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
  • szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie.

Jednocześnie informujemy, iż wskazana w ogłoszeniu oferta kontaktu jest przykładowa. Zastrzegamy sobie możliwość przedstawiania innych ofert pracy.

Umów się na spotkanie w naszym punkcie rekrutacyjnym we Włocławku! Punkt Rekrutacyjny Włocławek ul. Bojańczyka 3/5 Umów się na spotkanie – tel. 519 690 440Zgłoś się do oddziału w Toruniu – tel. 519 690 440 ul. Fosa Staromiejska 26

Więcej na www.promedica24.pl

1300.00 zł

Zaopiekuje się osobą starsza chodząca .Jestem osoba komunikatywną i sumienną .Mogę podjąć prace od zaraz 8 h dziennie od 8 do 16 .Proszę o kontak SMS pod numer 697648805 tylko poważne oferty .
2020-07-09 18:33:42

1.00 zł

Szukam pracy jako operator koparko-ładowarki lub minikoparki
2020-07-08 20:48:31

1.00 zł

Witam. Jestem 26-letnia kobietą . Poszukuje pracy od poniedziałku do piątku w godzinach miedzy 7-15. Interesuje mnie rownież praca dorywcza na weekendy np . kelnerka ;). Posiadam również książeczke sanepidowska . ;) Tel; 605-876-825
2020-07-08 15:29:17

0.00 zł

Witam mam 19 lat ,posiadam aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczna, poszukuję pracy jako opiekunka do dzieci / osoby starszej ,sprzątanie mieszkania /domu oraz jako kelnerka.
2020-07-08 11:00:29

0.00 zł

Przyjmne zlecenie na koszenie trawy w ogródkach dzialkach i większych powierzchni .oraz uporzadkuje teren wycinkę krzaków oprysk na chwasty .chocen wloclawek i okolice 726267462
2020-07-08 06:32:32
Magazynier szuka pracy

3000.00 zł

Witam. Jestem magazynierem z dwu letnim doświadczeniem szukam pracy Lubraniec +25km. Interesuje mnie praca na umowę o pracę. Tel 725 097 108
2020-07-07 14:53:13
remonty pełen zakres fachowe podejście terminowość

1.00 zł

Witam serdecznie Oferujemy usługi remontowe w zakresie kafelkowania łazienek jak również innych powierzchni płaskich. Wykonujemy także malowanie, szpachlowanie, tapetowanie, kładziemy podłogi oraz inne prace wewnątrz budynków. Nasze prace wykonywane są zgodnie ze sztuką jak i z należytą starannością. Pomagamy wybrać i dostarczyć materiały na teren inwestycji. Jesteśmy rzetelni, uczciwi i zawsze [Czytaj więcej]
2020-07-07 07:19:57

15.00 zł

Witam mężczyzna lat 30,bez nałogów szukam pracy jako kierowca kat B, tylko Włocławek i okolice.
2020-07-06 12:09:24

123.00 zł

Witam Mam 23 lata i szukam pracy Posiadam prawo jazdy kat B Pracowalam w kiosku ( obslugiwalam kase fiskalna , terminale oraz lotto ) Opiekowalam sie rowniez dziecmi w roznym przedziale wiekowym Rozwaze kazda propozycje ,szybko sie ucze . kontakt telefoniczny 601-815-173 badz meilowy avonowa@o2.pl
2020-07-06 10:18:29

0.00 zł

Witam. Kobieta 24 lata, posiadam wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, własne auto. Szybko się uczę. Jestem osoba ambitna, dyspozycyjna, bez nałogów. Poszukuje pracy we Włocławku i okolicach. Rozważę każdą ofertę.
2020-07-06 06:31:29
remonty solidnie szybkie terminy

1.00 zł

PROFESJONALNE USŁUGI REMONTOWE / ZŁOTA RĄCZKA Szeroki zakres usług, między innymi: - Malowanie - Gładzie - Układanie glazury, terakoty, gresu - Prace montażowe, naprawcze - Rozbiórki, demontaże - Montaż drzwi - Montaż parapetów - Układanie paneli podłogowych - Układanie wykładzin podłogowych - Konstrukcje Karton-Gips (ścianki,zabudowy,sufity podwieszane) - Przenoszenie punktów elektrycznych - Mon [Czytaj więcej]
2020-07-06 00:09:50

1000.00 zł

Mężczyzna 37 lat pracujący w systemie zmianowym podejmie dorywcza pracę jako kierowca kat. B, C
2020-07-05 15:47:47
2 mężczyzn szuka pracy

200.00 zł

Witam. We 2-och szukamy pracy na budowie badz w innej kategorii. Posiadamy doświadczenie w pracach budowlanych. Jesli mają Państwo jakąś propozycję prosze o kontakt. Pozdrawiam
2020-07-03 14:16:20

0.00 zł

Poszukuje pracy fizycznej od zaraz 45 lat sumieny puktualny kurs magazyniera z opsluga kas fiskalnych kurs ochrony pracownika 1 stopnia doświadczenie w pracy na produkcji i pomocy przy układaniu kostki brukowej ponieważ jestem trudnej sytuacji podejmę pracę od zaraz
2020-07-03 11:44:14

999999.00 zł

Remonty i wykończenia wnętrz glazura i terakota szpachlowe malowanie malowanie dekoracyjne adaptacja poddasza docieplenia budynków sztablatura tynki gipsowe tynki ozdobne stiuki montaż okien i drzwi montaż paneli podłogowych Montaż ścian z płyt gipsowo-kartonowych biały montaż oraz inne prace budowlane wieloletnie doświadczenie zobowiązuje mnie do dokładności solidności i terminowych wykonywanych [Czytaj więcej]
2020-07-03 05:40:46

123.00 zł

Witam Mam 23 lata i szukam pracy Posiadam prawo jazdy kat B Pracowalam w kiosku ( obslugiwalam kase fiskalna , terminale oraz lotto ) Opiekowalam sie rowniez dziecmi w roznym przedziale wiekowym Rozwaze kazda propozycje ,szybko sie ucze kontakt telefoniczny 601-815-173 badz meilowy avonowa@o2.pl
2020-07-02 22:38:14

0.00 zł

Szukam pracy jako pomocnik hydraulika. Mam doświadczenie w systemie ogrzewania podłogowego
2020-07-02 12:08:49

1000.00 zł

Pilne ! Zaopiekuję sie osoba starsza .chodzaca ( 'zrobienie zakupow , posprzatanie w domu ).Jestem osoba sumienna, pogodna i punktualna. Prosze o.SMS ( nie.odbieram telefonów)
2020-07-02 07:07:55
Roboty remontowe i wykończeniowe

1.00 zł

Witam. Roboty remontowe i wykończeniowe to nasza specjalność. Jesteśmy w zawodzie od ponad 30-tu lat i gwarantujemy solidne, fachowe i terminowe wykonanie zlecenia. Oferujemy m.in. szpachlowanie, malowanie, płytki ścienne i podłogowe, sufity podwieszane, ścianki działowe, panele podłogowe, roboty elektryczne, roboty hydrauliczne i inne wg potrzeb klienta. Wykonujemy także kosztorysy budowlane na b [Czytaj więcej]
2020-07-01 21:06:41
Praca

0.00 zł

Witam. Poszukuje pracy posiadma doswiadczenie w handlu w gastronomii na stanowisku barman- kelner pracowalam również w kebabie jako recepcjonistka w hotelu jak rowniez dyspozytorka jestem osoba uczciwa sumienna posiadam badnaia sanepidowskie.
2020-07-01 10:56:10