Dodaj nowe ogłoszenie
Praca - Szukam pracy

SAT FILM poszukuje pracowników do pracy w Dziale Serwisu Technicznego.
Miejsce pracy Włocławek i okolice.

Oczekujemy

  • posiadania Prawa Jazdy kat. B i czynnej umiejętności prowadzenia pojazdów
  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami technicznymi
  • wysokiej kultury osobistej i łatwości w nawiązywaniu pozytywnych relacji z Klientami
  • gotowości do pracy w trudnych warunkach, także na wysokości przy instalacjach radiowych
  • zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość zagadnień telekomunikacyjnych

 Oferujemy

  • Umowę o pracę (pierwsza na okres próbny do 3 miesięcy)
  • specjalistyczne szkolenie i profesjonalne wyposażenie
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji i ciągłego rozwoju

Oferty (tylko ze zdjęciem) prosimy składać do 10.02.2020r na adres ul. Hutnicza 20 87-800 Włocławek lub elektronicznie na adres rekrutacja@satfilm.pl z dopiskiem "praca_technik". Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Otrzymanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji".

Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SAT FILM Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k., 96-569 Łódź ul. Inżynierska 11,
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - daneosobowe@satfilm.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku wyznaczony przez administratora,
  5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji,
  6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
  7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  8. podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne,
  9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Saniko” Sp. z o.o.
poszukuje pracownika na stanowisko:

Ogrodnika (umowa – zlecenie)

Szczegóły w linku - TUTAJ

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 64 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 50 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 37 500 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.

Posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorami i znasz język niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym lub jesteś gotowy/-a do jego nauki na jednym z naszych kursów?

Opiekun/ka Osób Starszych w Niemczech – Essen, od 1.02 na min. 6 tygodni
Miejsce pracy: Niemcy

Opis przykładowej oferty:

  • Miejscowość – Essen
  • Oferta wyjazdu – od 1.02 minimum na 6 tygodni
  • Gwarantujemy transport firmowym busem pod dom podopiecznego!

Poszukujemy Opiekuna/ki z dobrą  znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorem. Pan (podopieczny) mieszka razem z małżonką, jest osobą leżącą. Choruje na demencję. Do obowiązków należy opieka nad seniorem, domem zajmuje się małżonka podopiecznego. Gwarantowane bardzo dobre warunki mieszkalne, dostęp do Internetu, osobna łazienka dla Opiekuna.

Obowiązki:

  • pomoc Podopiecznym w codziennych czynnościach życiowych;
  • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety;
  • drobne prace domowe;
  • robienie zakupów;
  • dotrzymywanie towarzystwa.

Wymagania:

  • dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego – lub chęć do podjęcia nauki języka od podstaw na jednym z naszych kursów;
  • doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe);
  • odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki i legalną pracę;
  • składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
  • jedną czytelną umowę;
  • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);
  • kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;
  • pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie;
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
  • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;
  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
  • szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie.

Jednocześnie informujemy, iż wskazana w ogłoszeniu oferta kontaktu jest przykładowa. Zastrzegamy sobie możliwość przedstawiania innych ofert pracy.

Umów się na spotkanie w naszym punkcie rekrutacyjnym we Włocławku! Punkt Rekrutacyjny Włocławek ul. Bojańczyka 3/5 Umów się na spotkanie – tel. 519 690 440Zgłoś się do oddziału w Toruniu – tel. 519 690 440 ul. Fosa Staromiejska 26

Więcej na www.promedica24.pl

Roboty remontowe i wykończeniowe

1.00 zł

Witam. Roboty remontowe i wykończeniowe to nasza specjalność. Jesteśmy w zawodzie od ponad 30-tu lat i gwarantujemy solidne, fachowe i terminowe wykonanie zlecenia. Oferujemy m.in. szpachlowanie, malowanie, płytki ścienne i podłogowe, sufity podwieszane, ścianki działowe, panele podłogowe, roboty elektryczne, roboty hydrauliczne i inne wg potrzeb klienta. Wykonujemy także kosztorysy budowlane na b [Czytaj więcej]
2020-04-06 12:32:39

1.00 zł

Witam szukam pracy jako kierowca kat B . szukam pracy na budowie jako pomocnik , takze potrafię szpachlowac malować pomagac w karton gipsach zakładanie fizeliny.
2020-04-06 10:58:16

0.00 zł

Wykonam Usługi Remontowo-Budowlane. Wykończenia wnętrz, gipsowanie, płyta GK, malowanie, oraz kleje, tynki, tynki mozaikowe, docieplenie.
2020-04-06 08:22:27

0.00 zł

Kompleksowe remonty od a do z
2020-04-06 07:59:45

200.00 zł

Wycinka drzew , przycinanie drzew, czyszczenie działek z zadrzewień, cięcie drewna i inne. Zapraszam do kontaktu.
2020-04-05 10:16:20

200.00 zł

Remonty mieszkań, pomieszczeń, budynków. Murowanie ,tynkowanie tradycyjne, szpachlowanie, malowanie, zabudowy k/g, wstawianie okien, drzwi,zakładanie płytek, paneli, elektryka, drobna hydraulika, i inne. Zapraszam do kontaktu.
2020-04-05 10:12:43
Wykończenia wnętrz.  Remonty

1.00 zł

Dzień dobry Przyjme zlecenie Wykonujemy prace remontowe-wykończeniowe. Szpachlowanie , malowanie , układanie glazury oraz okładzin ściennych , sufity podwieszane oraz wszelkiego typu zabudowy z płyt karton-gipsu , montaż drzwi . Oraz inne prace . 888195753 Zapraszam
2020-04-04 22:50:19

111.00 zł

Witam mam 18 lat i szukam pracy w godzinach południowych, nocnych oraz w niektóre dni od rana. Najlepiej gdyby był jakiś dowóz z Brześcia kujawskiego. Interesuję mnie dłuższa współpraca. Oczywiście rozważę każdą ofertę. Kontakt e-mail, lub pod numer telefonu 733094439
2020-04-04 18:20:52

100.00 zł

Witam. Wykonujemy prace hydrauliczne budowlane szpachlowanie tynkowanie zakładanie płytek ceramicznych wymiana piecy C.O elektryka itp itd. Jeśli potrzebujesz fachowcow tanich solidnych proszę o kontakt telefoniczny. Dogadamy się cenowo.
2020-04-03 20:53:08

123.00 zł

Kierowca kat. C+E bez doświadczenia pilnie poszukuje pracy.
2020-04-03 18:52:21

0.00 zł

2020-04-03 08:43:09

1.00 zł

Witam mam 18 lat i szukam pracy w godzinach południowych, nocnych oraz w niektóre dni od rana. Najlepiej gdyby był jakiś dowóz z Brześcia kujawskiego. Kontakt e-mail, lub pod numer telefonu 733094439
2020-04-02 20:52:48

2500.00 zł

Fryzjerka, która z powodu decyzji rządu straciła możliwość wykonywania swojego zawodu, szuka pracy. Wykształcenie średnie pedagogiczne i jako technik usług fryzjerskich. Doświadczenie w obsłudze klienta. Komunikatywna, posiadająca umiejętności pracy w zespole i na samodzielnym stanowisku. Zorganizowana, solidna. Doswiadczenie w pracy z komputerem , kasą fiskalną, wystawisnie faktur. Badania sa [Czytaj więcej]
2020-04-02 18:17:10

10.00 zł

Remonty 733 331 699
2020-04-02 15:21:48

5.00 zł

Wykonuje wszystkie prace wykończeniowe i remontowe: układanie glazury, szpachlowanie, malowanie, tapetowanie, ścianki działowe, sufity podwieszane, podłogi, panele podłogowe, usługi kanalizacyjno hydrauliczne, inne prace wykończeniowe oraz składanie i montaż różnorodnych mebli z paczek. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tej branży. Zapraszam do współpracy W sprawie składania mebli proszę dzwoni [Czytaj więcej]
2020-04-02 11:51:08

111.00 zł

Robie lazienki nowe oraz remonty starych . Tel - 783 093 903 . Wloclawek i okolice .
2020-04-02 09:04:14

0.00 zł

2020-04-02 07:16:19

999999.00 zł

Remonty i wykończenia wnętrz glazura i terakota szpachlowe malowanie malowanie dekoracyjne adaptacja poddasza docieplenia budynków sztablatura tynki gipsowe tynki ozdobne stiuki montaż okien i drzwi montaż paneli podłogowych Montaż ścian z płyt gipsowo-kartonowych biały montaż oraz inne prace budowlane wieloletnie doświadczenie zobowiązuje mnie do dokładności solidności i terminowych wykonywanych [Czytaj więcej]
2020-04-01 20:25:04

123.00 zł

Witam mam 23 lata szukam pracy , posiadam prawo jazdy kat B, pracowalam w kiosku obslugiwalam kase , terminale oraz lotto , rozważe każda propozycje . Kontakt telefoniczny 601815173
2020-04-01 18:06:34

1.00 zł

2020-04-01 14:07:19