Młodzi szkutnicy z Elektryka zwodowali swoje łodzie

Łódź „Elektryk”, którą wykonali uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku w czwartek została przetestowana na Wiśle. Jest to efekt zajęć pozalekcyjnych we współpracy z Fundacją i Promocji Rekreacyjnej „KIM”.

Senioralia 2017 rozpoczęte

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie we Włocławku. Seniorzy świętują 12 października swój dzień poprzez zorganizowane Senioralia.

Uroczyste otwarcie Podwórka Talentów NIVEA

W środę, 11 października przy Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Jana Długosza mieszczącej się przy ul. Wojska Polskiego 2A odbyło się uroczyste otwarcie Podwórka Talentów NIVEA.

Zakład Aktywności Zawodowej nawiązał współpracę z WIKA Polska

W poniedziałek 9 października podczas konferencji prasowej w budynku Zakładu Aktywności Zawodowej przy ul. Łęgskiej 20 nastąpiło podpisanie umowy dotyczącej nawiązania współpracy w zakresie rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych, pomiędzy ZAZ a WIKA Polska.

Zbliżają się pierwsze włocławskie Senioralia

W piątek odbyło się spotkanie warsztatowe komitetu organizacyjnego włocławskich Senioraliów, które odbędą się 12 października. Będzie to pierwsza edycja wydarzenia.

Najnowsze galerie

2026-05-05

Uratowała życie. Została uhonorowana

251 wyświetleń

2026-05-04

Festiwal 3 Maja

160 wyświetleń

2026-05-02

Święto Flagi. Biało-Czerwona na Bulwarach

200 wyświetleń

2026-05-02

Parada motocyklowa przejechała ulicami miasta

215 wyświetleń

2026-05-02

Pochód pierwszomajowy przeszedł przez Włocławek

32 wyświetleń

2026-04-27

43. Bieg Kujawiaka (cz.III)

246 wyświetleń