
Miejskie obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
1 marca przy pomniku Armii Krajowej w Parku Łokietka odbyły się miejskie obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.
1 marca przy pomniku Armii Krajowej w Parku Łokietka odbyły się miejskie obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.
Po raz kolejny Stowarzyszenie ,,Trampolina dla Polski” we współpracy ze Świetlicą środowiskową ,,Trampolina” działającą przy Parafii Najświętszego Serca Jezusowego oraz dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu zorganizowało wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych.
28 lutego w siedzibie Urzędu Miasta odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia w sprawie opracowania wytyczenia i wyznakowania szlaku turystycznego "Szlak Męczeństwa Rodziny Migdalskich".
W minioną niedzielę, 25 lutego 2018 roku w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu odbyła się VIII edycja turniej futsalu o Superpuchar Wójta Gminy Choceń, który był podsumowaniem blisko czteromiesięcznych zmagań w 1 i 2 Choceńskiej Lidze Futsalu. fot. Wojciech Nawrocki
W poniedziałek 26 lutego w Urzędzie Miasta odbyła się IV Sesja Młodzieżowej Rady Miasta VIII kadencji.
We wtorek (27 lutego) w Hali Arena Toruń odbyło się uroczyste wręczenie nagród finansowych zarządu województwa dla sportowców, którzy reprezentowali nasz kraj i region w ubiegłorocznych zawodach. Wśród nich znalazło się ponad 300 sportowców, trenerów i działaczy sportowych. Autor zdjęć: Szymon Zdziebło/Tarantoga.pl
27 lutego odbyły się uroczystości pod Pomnikiem Sapera z okazji 73-ciej rocznicy wbicia słupa granicznego w Czelinie nad Odrą przez saperów 6 Batalionu Pontonowo-Mostowego
Czy powinniśmy być w Unii Europejskiej? Na takie pytanie próbowali odpowiedzieć uczestnicy spotkania w ramach Klubu Obywatelskiego z udziałem m.in. senatora Marka Borowskiego, które odbyło się w poniedziałek.
Funkcjonariusze ruchu drogowego uczestniczyli wczoraj (25.02.18) w ogólnopolskich działaniach „Prędkość”, podczas których sprawdzali czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości. Niestety okazało się, że nie wszyscy. Z powodu zbyt szybkiej jazdy 107 kierujących ukaranych zostało mandatem karnym.
Dnia 23.02.2018 r. zakończyły się w Szkole Podstawowej nr 19 półkolonie finansowane przez Fundację ANWIL dla Włocławka, pt.: „Ciekawi świata z ANWILem”. W zajęciach tych brali udział uczniowie z całego miasta.
2025-06-16
2025-06-16
2025-06-16