
Egzamin gimnazjalny 2018 - część humanistyczna
18 kwietnia gimnazjaliści zmierzyli się z egzaminem z części humanistycznej, 19 kwietnia z matematyczno-przyrodniczej, a 20 kwietnia z wybranego przez siebie języka obcego.
18 kwietnia gimnazjaliści zmierzyli się z egzaminem z części humanistycznej, 19 kwietnia z matematyczno-przyrodniczej, a 20 kwietnia z wybranego przez siebie języka obcego.
17 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Warszawskiej 11/ 13 odbył się koncert w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Muzycznych we Włocławku.
18 kwietnia w Kawiarni Obywatelskiej ''Śródmieście Cafe'' odbyło się drugie z cyklu spotkań Prezydenta Włocławka z mieszkańcami poszczególnych osiedli.
18 kwietnia w siedzibie Przedszkola Publicznego nr 12 przy ul. Bukowej odbyła się uroczystość z okazji 55-lecia istnienia przedszkola i 30. rocznicy nadania placówce imienia Ewy Szelburg-Zarembiny.
17 kwietnia w Zespole Szkół Elektrycznych nastąpiło otwarcie patronackiej pracowni grafiki komputerowej.
17 kwietnia w sali nr 4 ratusza odbyła się XLII sesja Rady Miasta Włocławek.
15 kwietnia w Gmachu Głównym Muzeum przy ul. Słowackiego 1a odbyły się warsztaty rodzinne z cyklu ''Tradycja w Muzeum''.
15 kwietnia Teatr Impresaryjny wystawił przedstawienie pt.: ''Chłopcy z Placu Broni''.
15 kwietnia w Centrum Kultury Browar B. odbył się koncert Akademia Wiolimisia. Koncerty realizowane przez Filharmonię Pomorską przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia.
16 kwietnia w sali nr 5 Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13 odbyło się spotkanie z udziałem m.in. władz Włocławka, parlamentarzystów i radnych województwa kujawsko-pomorskiego. Tematem spotkania było centrum wsparcia dla osób w kryzysie z miejscem do bezpiecznego trzeźwienia.
2025-05-13
2025-05-13
2025-05-12
2025-05-09
2025-05-09
2025-05-09