
Studniówka LMK cz. I
Studniówka LMK cz. I
Studniówka LMK cz. I
Studniówka ZSB cz. II
Studniówka ZSB cz. I
Studniówka ZSA cz. II
Studniówka ZSA cz. I
Wczoraj (09.01.2020) po południu doszło do 2 wypadków drogowych w powiecie włocławskim. W obydwu zdarzeniach uczestniczyło 5 pojazdów, a ranne zostały 3 osoby, na szczęście nikt nie zginął. Drogi na czas działania służb były zablokowane.
Do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło wczoraj wieczorem na wiadukcie na autostradzie A-1 w okolicach miejscowości Grabkowo w powiecie włocławskim. Do szpitala najpierw trafił kierowca ciężarowej scanii, która uderzyła w bariery ochronne, a następnie kierowca dafa, który chcąc udzielić mu pomocy spadł z wiaduktu.
Radziejowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj(8.01.20r.) około godz. 5:54 w m. Dobre Wieś(pow. Radziejowski).
8 stycznia 2020 r. w Zespole Szkół Samochodowych zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Społeczność Samochodówki corocznie włącza się w tę szlachetną akcję. W tym roku zbierała środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji oraz wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej.
W niedziele 5 stycznia odbyła się uroczystość uhonorowania księdza Zbigniewa Szygendy tytułem i specjalną odznaką „Zasłużony dla NSZZ „Solidarność”. Wydarzenie odbyło się w kościele Najświętszego Zbawiciela we Włocławku.
2025-04-29
2025-04-28