Fałszywa troska

Baron 2019-05-29 16:52:58
Czytając posty odnosze wrażenie że wszystkie grupy zawodowe zapowiadaja na jesieni strajki , powód niskie zarobki ...A co robili te grupy spoleczne w czasach rządów PO/PSL. Cicho siedzieli , co mają powiedzieć ludzie którzy są na niskich nie SBeckich rentach i emeryturach też pana zdaniem powinni strajkować panie Marcinie ...Nie tędy droga?? Pozdrawiam.
marcin 2019-05-30 16:39:39
Witam! Wiston Churchil powiedział " demokracja to zły i niedoskonały ustrój , ale nic lepszego do tej pory nie wymyślono!" a więc korzystamy z tego "niedoskonałego" dobrodziejstwa społeczno-politycznego. Myślę że aktywność obywatelska w przestrzeni publicznej powinna i jest stała niezależnie od koniunktury i opcji politycznej (PO/PSL,PIS-SORKI ZJEDNOCZONA PRAWICA CZY RZĄDY POSTKOMUNISTÓW POD SZYLDEM SLD). Kwestia rent i emerytur ( dla większości obywateli niezadowalająca)to kwestia braku reformy ubezpieczeń społecznych zaniedbanych przez wszystkie rządy po 1989 roku (emerytury tzw."ubeckie" to tez konsekwencja zaniedbania ubezpieczeń społecznych) . Sprawy socjalne powinno sie rozpatrywać w kategoriach sprawiedliwości społecznej a nie politycznej.proszę mi wieżyc strajk nauczycieli dźwigali na swoich barkach nauczyciele w 90% niezrzeszeni w żadnym związku zawodowym.Na koniec powtórzę jeszcze raz KAŻDY MA PRAWO DO OBYWATELSKIEGO NIEPOSŁUSZEŃSTWA!!!! panie "Baronie" tak to widzę! pozdrawiam serdecznie marcin
jestem 2019-06-11 08:40:52
SKORO KAZDY MA TAKIE PRAWO TO NIECH ZWYKLY KOWALSKI SPROBUJE STRAJKOWAC ROBOTNIK EKSPEDIENTKA ITP JAK MYSLICIE JAKI BEDZIE REZULTAT POWIEKSZA GRONO BEZROBOTNYCH
ko 2019-07-05 13:18:37
Tym nauczycielom płacą za to wogóle?
Dodaj odpowiedź w wątku