mea culpa Pani doktor......

SYLVIO 2019-05-07 10:27:17
W ostatnich wyborach zagłosowałem nie na partię ale na człowieka...na Panią dr. Borowiak. Uwierzyłem że będzie aktywnie walczyła o nasze miasto szczególnie w Bydgoszczy i Toruniu które nas "rolują" od wielu lat. Miała ciekawy program przedwyborczy... Niestety po wyborach zupełnie zniknęła! Czasami można było ją zobaczyć za plecami swojego prezesa. Zrozumiałem ,że nie będzie walczyć z wojewodą który pochodzi z tej samej partii i jest na wyższym szczeblu partyjnym. A teraz widzę ,że startuje na stanowisko w Brukseli na które absolutnie się nie nadaje. Nie wiem na kogo teraz zagłosować....?
Darek 2019-05-07 19:33:41
SYLVIO 2019-05-07 10:27:17, chyba nie jesteś obecny w życiu społecznym..... Pani Joasia kilka razy w tygodniu tłumaczy sytuację polityczną w Polsce i w Europie. Ale tego nie śledzisz no to nie wiesz... Do wszystkich co nie wiedzą na kogo głosować, Tylko na Panią Joannę Borowiak !!! Znam ją kilkadziesiąt lat , jest wspaniałą !!!
Gość 2019-05-09 14:08:32
P.J.Borowiak jest znana z tego, że jest znana. Nie widać jej aktywności w sprawach Włocławka i regionu. Widać, że wykonuje polecenia centrali partyjnej, dla której ważniejsze są inne rzeczy, np. przekupstwo polityczne przed wyborami
Dodaj odpowiedź w wątku