ODCZYTY I OPŁATY ZA WODE

MIESZKANIEC 2022-11-21 16:48:44
LUDZIE SPRAWDZAJCIE ODCZYTY LICZNIKÓW,DZIŚ DOSTAŁEM ZA WODĘ ZA M-C PAŻDZIERNIK,KOSMICZNA SUMA,WIEM ILE ZUZYWANO WODY W PRZYBLIŻENIU,DZIŚ METRY PODWOJONO,I SUMA TEZ -RZECZ W TYM ,ŻE W PAŻDZIERNIKU NIE BYŁO NAS DWA TYGODNIE,NIE ROBIONO NAWET JEDNEGO PRANIA,KAŻDY SIĘ ORIENTUJE,W PORÓWNANIU Z POPRZEDNIMI M-C.PODGRZANIE WZROSŁO O 10 ZŁ,ALE Z KĄD SIĘ WZIEŁO TYLE METRÓW ZUŻYCIA ? I TU UWAŻAM ŻE MAMY PEŁNE PRAWO DO WŁASNEGO ODCZYTU WODOMIERZY,WÓWCZAS WIEM CZY OSZCZĘDZAĆ,BARDZIEJ ?NIESTETY LICZNIKI SĄ ZAINSTALOWANE TAK ŻE NIE MA MOŻLIWOŚCI ODCZYTAĆ,SPÓŁDZIELNIA ZAZAMCZE ZATRUDNIA LUDZI NIEKOMPETENTNYCH,SŁABO WIDZACYCH,CZY NIE POTRAFIA ODCZYTAĆ Z ZEWNĄTRZ,TO JEST CELOWE UKARTOWANE ZŁODZIEJSTWO,RAZ NA OGRZANIU,DRUGI NA WODZIE,JEŚLI KTOŚ MA ZA DUŻO KASY NIECH ZŁOŻY OFIARĘ NA RZECZ SPÓŁDZIELNI.OBECNY ZARZĄD NA TACZKI I WON,NIE BĘDĄ ZA MOJE SIE BUDOWAĆ-MEBLOWAĆ I BAWIĆ.NIE ZWARZAJAC CZY LUDZIE MAJA NA ŚWIĘTA NA JEDZENIE,MONTAŻ LICZNIKÓW DO POPRAWKI,MAM PRAWO SOBIE ODCZYTAĆ I SPR,-OSZUŚCI !
beata 2022-11-23 16:48:08
Tez tak miałam zamontowane liczniki. Zadzwoniłam do spółdzielni, przyszedł Pan hydraulik i jakoś je przekręcił. Teraz sama kontroluję czy stany wody zgadzają się z rachunkiem.
paula 2022-12-30 23:13:23
dokladnie dostalismy rachunek ponad 270 zl gdzie zawsze było po 100 zl na miesiac dwojka ludzi, zuzycie te same co zawsze
Dodaj odpowiedź w wątku