badanie dna ojcostwo

Prometeusz 2018-03-21 22:02:36
Pozdrawiam! Ja jak najbardziej pomagam ludziom. Przecież nawet Prometeusz w mitologii był tym który pomagał. Przeczytaj łaskawie wyżej i zobaczysz że kieruję na właściwych autorów, na właściwe książki, na właściwe lektury, na właściwe filmy- wreście na właściwe postępowanie.Przecież określone zachowanie oznacza wzięcie odpowiedzialności. Błogosławiona Karolina Kózka-piękna Patronka dla wszystkich, dla księży też, jak najbardziej. Dlaczego boicie się czystości? Ta Patronka niewygodna bo czystość odpowiednia do stanu niewygodna?
Do Prometeusza 2018-03-23 06:52:44
Prometeuszu do kogo kierujesz słowa : boicie się czystości ? Dlaczego generalizujesz wszystkich ? Ty do tej grupy nie należysz ? Tak naprawdę to czy ktoś, żyje w nieczystości jest jego własnym sumieniem . A wracając do wątku badań DNA , jeśli ktos zadaje pytanie o testy , to chyba nie osoba pytająca żyła w nieczystości ?
Prometeusz 2018-03-23 11:59:28
Przede wszystkim ja nie uznaje wyrażenia "partner, partnerka" w pożyciu. Partner i partnerka to może być do tańca, no i powiedzmy ewentualnie do różańca. Proszę uwierzcie że błogosławiona Karolina Kózkówna jest Patronką na te czasy odpowiednią i będę ją wszędzie promował, mówił o niej i pisał o niej. Ja znam życie, ja obserwuje życie i wiem .ze ona jest potrzebna, zarówno nam świeckim jak i duchownym. Żyła w doczesności zaledwie 16 lat, ale rozumem przewyższała, ...no już nie będę wymieniał , ale miedzy innymi obecne panie z czarnymi parasolkami.
0 2018-03-23 22:49:18
Z całym szacunkiem , ale co ty możesz wiedzieć o rodzinie, małżeństwie a zwłaszcza kobietach .
Prometeusz 2018-03-24 21:37:10
Niech będzie że tyle wiem o rodzinie że "500zPlusem dają". Wystarczy? Błogosławina Karolina Kózkówna Patronką na nasze trudne pod względem moralnym czasy!
Dodaj odpowiedź w wątku