badanie dna ojcostwo

Domniemany 2018-03-12 20:36:15
Witam gdzie wykonam test na ojcostwo we wloclawku ??? jest jakas przychodnia co zajmuje sie takim badaniem ??? czy zostalo mi tylko wysyłkowo wykonac test ?
Prometeusz 2018-03-13 13:28:08
Jeśli obydwoje byście postępowali według wskazówek pani Wandy Półtawskiej autorki książki "Przygotowanie do małżeństwa" nie mielibyście tego problemu. Zdaje się jednak ze wzięliście się za lekturę pani Michaliny Wisłockiej "Sztuka kochania"? Wystarczy wziąźć sobie za Patronkę błogosławioną Karoline Kózke i naprawdę można w czystości odpowiedniej do stanu wytrzymać. To nie jest takie trudne, to nie jest wspinaczka na Everest!
Do prometeusza 2018-03-19 18:59:34
Proszę księdza: skończ się wreszcie mądrzyć !
Prometeusz 2018-03-20 19:45:18
Jeśli byłbym księdzem to nie chwaliłbym filmu "Spotlight" we wcześniejszym wpisie krytykującym tegoroczne Oscary. Jestem wiernym-nie miernym, nie biernym, ale wiernym wiernym.
Do Prometeusza 2018-03-21 10:36:02
Prometeuszu mam już swoje zdanie odnośnie twojej osoby . Wiedz jedno jestem osobą wierząca i w takiej wierze wychowuje również dzieci . Nie mam nic przeciwko księżom . Mnie martwi tylko sposób twoich wypowiedzi , który jest bardzo sarkastyczny, zarozumiały i niegrzeczny . Wydaje mi się, ze ten portal służy po to by inni sobie pomagali i kompletnie nie rozumiem dlaczego tak postępujesz .
Dodaj odpowiedź w wątku