Wybory 2018

Maro 2018-11-06 20:21:11
Witam. Jak wiadomo prezydentem tego miasta został ponownie pan Marek W. Tyle narzekania ale cuda się zdarzają. Poszli oddać głos wszyscy ci którym w tym mieście żyje się najlepiej mają dużo pieniędzy lepsze samochody dobrą i pewną pracę, czyli nie jest źle w tym mieście jak się okazuje. Pan z partii PiS miał szansę wygrać ale gdyby oprócz emerytów patologią mająca po kilku bachorów i dojąca kasę co miesiąc 500 dupę ruszyła. Ale tacy to zazwyczaj nie panują w takich sytuacjach. No cóż, ciąg dalszy rozwoju ale dla swoich ludzi. Miasto się rozwija po koalicyjnemu i proszę nie narzekać. Wszystko w tym mieście jest porobione oprócz dziurawych ulic, ale to jest pikuś. Byle do przodu, życzę wszystkim zdrowia i dużo pieniędzy no i powyborcze gratulacje.
Prawda 2018-11-07 18:35:39
Prawda bo 500+ to się bierze. A na wybory to idą i głosują na tych co tyle lat mówili komu mamy zabrać żeby wam dać. Gratulacje dla pana Prezydenta jednak trzeba nic nie robić żeby coś zrobić mając taki elektorat trzecia kadencja w kieszeni. I żeby nie było ze mam coś do pana Prezydenta ale przegrać z kandydatem który sprawiał wrażenie ze nie chce wygrać to żadna wygrana. Gratulacje Panie Prezydencie mam nadzieje na nową jakość bo choć nie głosowałem na Pana to jednak przegrywać trzeba umieć i uszanować wybór innych wyborców.
colorado 2018-11-09 18:37:51
bardzo trafnie ujęte , poszli głosować ci co mają dobrze jak napisałeś , a dlaczego mają dobrze ? jak myślisz ? Jakiś człowiek napisał w odpowiedzi że 500 plus to się bierze a głosować nie łaska i ma rację jeśli zagłosowali by na pisuarów skończyłoby sie 500 plus bo w końcu brakło by kasy ,nieroby przy władzy by zostały a tak ma jeszcze kto zadbać o patologię też ,sam nie jestem fanem Wojtkowskiego ale mając do wyboru odrzuciłem pisuara
Dodaj odpowiedź w wątku