Urząd Skarbowy we Włocławku, podobnie jak urzędy skarbowe w całym kraju, organizuje Dni otwarte z KSeF.
Wydarzenie w siedzibie włocławskiego fiskusa odbywać się bedzie przez trzy dni:
• w sobotę 24 stycznia 2026 r. w godz. od 9:00 do 15:00.
• w niedzielę 25 stycznia 2026 r. w godz. od 9:00 do 15:00.
• w sobotę 31 stycznia 2026 r. w godz. od 9:00 do 15:00.
Dni otwarte będą okazją do spotkania z ekspertami KSeF oraz uzyskania indywidualnych wyjaśnień, a także zdobycia niezbędnej wiedzy, która ułatwi przygotowanie się do nadchodzących zmian w zakresie e-fakturowania.
Podczas Dni otwartych klienci będą mogli złożyć ZAW-FA. Dni otwarte organizowane są w Sali Obsługi w siedzibie Urzędu Skarbowego we Włocławku przy ul. Okrzei 72B.
W ramach Dni otwartych prowadzone też będą szkolenia „KSeF w pigułce” - każdego dnia o godz. 10.00 w sali szkoleniowej 306.
Wydłużone godziny pracy
Ponadto w ramach akcji informacyjnej dot. KSeF od 26 stycznia 2026 roku do 30 stycznia 2026 roku godziny pracy Urzędu Skarbowego we Włocławku będą wydłużone w zakresie KSeF - do godziny 20.00.
Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane tematyką KSeF do udziału w Dniach otwartych i wizyty w Urzędzie.
źródło: US we Włocławku



Komentarze (0)