III Edycja Konkursu #FajansNaWakacjach

2025-07-07 16:49:38, Q4

Wakacje rozpoczęte! To idealny czas, by połączyć wypoczynek z odrobiną kreatywności! A perspektywa zdobycia ciekawych nagród dodatkowo może zmotywować!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu #FajansNaWakacjach, w ramach którego zachęcamy do twórczego pokazania fajansu włocławskiego w letniej scenerii.

Aby dołączyć do konkursu, wystarczy:

  • wykonać wakacyjne zdjęcie lub krótki film (maksymalnie 15 sekund, bez dźwięku), w którym pojawi się wyrób fajansu włocławskiego lub fajansowy motyw,
  • w terminie od 1 lipca do 15 września 2025 r., opublikować swoją pracę na stronie wydarzenia konkursowego na Facebooku Konkurs #FajansNaWajacjach edycja III
  • oznaczyć publikację hashtagiem #fajansnawakacjach.

Nagrody i finał:

Wybrane, najciekawsze prace zostaną zaprezentowane podczas V edycji Fajans Festiwal, a autorzy zwycięskich zdjęć i filmów otrzymają atrakcyjne nagrody. Nagrodą specjalną ufundowana przez Toyota Jaworski Auto będzie Toyota z pełnym bakiem na weekend!

Partner konkursu: Toyota Jaworski Auto.

Publikacja konkursowego filmu lub zdjęcia jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu konkursu, który udostępniamy na stronie https://ckbrowarb.pl/iii-edycji-konkursu-fajansnawakacjach/.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz