Policjanci na Święcie Powiatu Radziejowskiego

2025-06-16 14:24:50, Q4

Od piątku ( 13.06.25r.) do niedzieli radziejowscy policjanci nie tylko dbali o bezpieczeństwo uczestników, ale brali także czynny udział w imprezach na terenie powiatu. Na festynach pokazywali policyjny sprzęt, promowali i zachęcali do wstąpienia w ich szeregi w ramach kampanii "Dołącz Do Nas".

Bardzo aktywnie minął weekend policjantom radziejowskiego garnizonu. W piątek rozpoczęło się Święto Powiatu Radziejowskiego od mszy świętej w Kościele p.w. Najświętszej Maryi Panny, w której uczestniczył Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie podinspektor Tomasz Sobolewski oraz poczet ze Sztandarem jednostki.

Następnie mundurowi zabezpieczali przemarsz uczestników uroczystości ulicami Radziejowa na dziedziniec LO im. Władysława Łokietka.

Tu policjanci zorganizowali pokaz dla mieszkańców powiatu. Mundurowi opowiadali o kampanii „Dołącz Do Nas", promującej i zachęcającej do wstępowania w policyjne szeregi. Zaprezentowali sprzęt jaki wykorzystują podczas służby. Przy okazji była też mowa o bezpiecznym wypoczynku, szczególnie nad wodą oraz na drodze i wręczanie elementów odblaskowych.

W niedzielę radziejowscy policjanci zaczęli od zadbania o bezpieczeństwo uczestników biegu, którego meta była w Połajewie. Tu odbyły się festyn, który zabezpieczali mundurowi i promowali działania „Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie".

(inf. prasowa KPP Radziejów)

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz