We Włocławku rusza 34. Finał Turnieju Poezji Śpiewanej, najważniejsza impreza krainy łagodności w Polsce

2025-06-10 09:33:31, Q4


kiedy 2024-06-11 | 19:00 gdzie Browar B.

Już w najbliższą środę 11.06.2025 r. o godz. 19.00 w Browarze B. odbędzie się koncert „OSIECKA PO MĘSKU” MARCIN JANUSZKIEWICZ. Piosenki królowej polskich tekściarzy przepuszczone przez pryzmat męskiej wrażliwości są zaskakujące i nowatorskie. Znany aktor i wielokrotnie nagradzany wokalista odważnie proponuje swoje wersje wielkich przebojów, ale też piosenek mniej znanych.

W czwartek 12.06.2025 odbędą się warsztaty wokalne, które poprowadzą: Katarzyna Winiarska, wykładowczyni emisji i impostacji w Akademii Teatralnej w Warszawie, autorka holistycznej metody nauczania emisji głosu oraz Adam Rymarz, wokalista od zadań niemożliwych, dyrygent i trener wokalny ze słuchem absolutnym.

W piątek 13.06.2025 o godz. 17.00 i 19.00 odbędą się koncerty konkursowe 34. FTPŚ. Wystąpią zwycięzcy wojewódzkich eliminacji oraz uczestnicy wybrani na podstawie nagrań. Najlepszych wokalistów oceniać będzie jury w składzie: Katarzyna Dąbrowska, Janusz Strobel, ojciec Wacław Oszajca i Mariusz Lubomski.
W sobotę 14.06.2025 o godz. 19.00 zapraszamy na „Dobry Koncert”. Wystąpią: NATALIA SIKORA w programie „KARUZELA CIENI” z utworami Ewy Demarczyk, AGA ZARYAN „POEZJA & JAZZ oraz LAUREACI 34. FTPŚ.

Organizatorzy:
Centrum Kultury „Browar B.”, Towarzystwo Kultury Teatralnej.
Patronat honorowy: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Prezydent Włocławka Krzysztof Kukucki.
Partner Główny: Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Miasto Włocławek.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszy Promocji Kultury.
Dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Wydarzenie wspierają: Food Gallery, Groda, włocławskie spółki: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Saniko”, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

(inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz