Tomasz Sikorowski zainaugurował swoją kampanię wyborczą

2024-06-17 12:03:58, Q4

W minionym tygodniu upłynął termin rejestracji kandydatów w lipcowych wyborach uzupełniających do Senatu RP. Jednym z trzech, którym udało się zebrać wymaganą liczbę głosów poparcia jest Tomasz Sikorowski. W piątek kandydat Konfederacji Nowej Nadziej zainaugurował swoją kampanię wyborczą.

Tomasz Sikorowski nie jest postacią anonimową na lokalnej scenie politycznej. Jak sam przypomniał to już jego kolejny start w wyborach senackich. Po raz pierwszy kandydował 9 lat temu.

Dzisiaj startuje jako osoba z szerokiego spektrum Konfederacji. Dokładnie z Nowej Nadziej wspieranej przez całą grupę Konfederacji – mówił kandydat.

Zapytany dlaczego zdecydował się na start w wyborach uzupełniających odpowiedział, że od kiedy pamięta jego marzeniem było zostać senatorem.

Wybory uzupełniające do Senatu RP odbędą się 21 lipca. O wygasły mandat obecnego prezydenta Włocławka Krzysztofa Kukuckigo, oprócz Tomasza Sikorowskiego ubiegać się będą: Stanisław Pawlak (Nowa Lewica) i Jarosław Chmielewski (KWW Prawi i Skuteczni – komitet z poparciem Prawa i Sprawiedliwości.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz