Polska vs Austria - gdzie, kiedy, o której? - zapowiedź

2024-06-13 11:51:17, Artykuł partnera

Mecze podczas Mistrzostw Euro 2024 przyniosą wiele emocji dla miłośników tego sportu. Nasza reprezentacja w grupie D zmierzy się nie tylko z Francuzami i Holendrami, ale także piłkarzami z Austriakami. Już niebawem odbędzie się spotkanie, które może zaważyć na losach naszej reprezentacji. Od wygranej w tym meczu uzależnione są szanse polskich piłkarzy na wyjście z grupy i przejście do kolejnego etapu rozgrywek na Euro 2024. Zobacz, kiedy odbędzie się mecz Polska – Austria.

Jakie są szanse Polaków na wygraną w meczu z Austrią?

Jednym z pierwszych przeciwników na Euro 2024 dla Polaków są Austriacy, którzy ostatnimi czasy są w naprawdę niesamowitej formie. Już w 2019 roku nasi zawodnicy mieli okazje zagrać z reprezentacją Austrii i zremisować wynikiem 0:0. To było naprawdę trudne spotkanie, które z pewnością zapadło w pamięć zarówno naszym piłkarzom, jak i wszystkim oglądającym tę rozgrywkę.

Czy w tym roku szanse naszej reprezentacji są większe? Zdania są podzielone, chociażby przez wzgląd na kontuzje niektórych zawodników oraz fakt, że reprezentacja Austrii jest doskonale przygotowana na tegoroczne rozgrywki na Mistrzostwach Euro 2024. 

Aby ocenić szanse na wygraną naszej reprezentacji, warto sprawdzić popularne typy bukmacherskie. W prosty sposób poznasz zapowiedzi, kursy bukmacherskie, a także najpopularniejsze typy w zakładach.

Kiedy odbędzie się mecz Polska – Austria?

Rozgrywki Polska – Austria podczas Euro 2024 odbędą się w Berlinie w piątek 21 czerwca. To jeden z kilku meczów w grupie D, w którym weźmie udział nasza reprezentacja. Transmisja meczu online będzie dostępna od godziny 17:30.

Jeśli chodzi o mecz Polska vs Austria typy bukmacherskie mają najwyższe kursy w przypadku obstawienia remisu. W tym przypadku kurs wynosi 3,40, natomiast obstawienie wygranej dla Polski to kurs na poziomie 3,30. Najniższy kurs jest dostępny w przypadku obstawienia wygranej Austriaków – to zaledwie 2,14.

A zatem jak daleko zajdzie Polska na Euro 2024? Raczej ciężko ocenić, jak dobrze zostaną rozegrane mecze z udziałem naszych reprezentantów. Przy odrobinie szczęścia i zaangażowaniu piłkarzy szanse na wyjście z grupy są naprawdę wysokie. Nie ma też żadnych przeciwwskazań, aby nasza reprezentacja doszła nawet do półfinałów.

Jakie są popularne zakłady na mecz Polska – Austria na Euro 2024?

Aby nieco urozmaicić swój wolny czas, możesz spróbować obstawiania meczów w zakładach bukmacherskich. To ciekawa forma rekreacji połączona z realną szansą na wygraną dodatkowych pieniędzy. Najpopularniejsze zakłady obstawiane przez miłośników sportu podczas Euro 2024 to:

  • obrona rzutu karnego przez Wojciecha Szczęsnego,
  • wygrana Polaków na minimum jednym meczu w fazie grupowej,
  • awans Polaków do ćwierćfinałów,
  • liczba punktów zdobytych w grupie D,
  • liczba goli uzyskanych przez reprezentację Polski.

Kursy obstawień są przydatne szczególnie wtedy, kiedy chcesz oszacować szansę na wygraną naszej reprezentacji. To oczywiście nie jest jedyny wyznacznik. Weryfikację typów bukmacherskich warto połączyć z analizą wyników meczów – wtedy możesz realnie oszacować, jaki będzie wynik meczu np. Polska vs Austria.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz