Dzień Dziecka z Browarem B.

2024-05-27 10:02:38, Q4

Centrum Kultury Browar B. zaprasza na wydarzenia z okazji Dnia Dziecka. W tym roku przygotowano dwie atrakcje. Pierwszą z nich jest rodzinne wydarzenie plenerowe w Parku na Słodowie, które odbędzie się 2 czerwca 2024 r. w godzinach 15.00 – 18.00. Zaplanowano moc atrakcji m.in.: pokazy dziecięcych zespołów tanecznych działających przy „Browarze B.”, pokaz iluzjonisty, prezentację wozów strażackich OSP Lisek i PSP.

Przez cały czas od godz. 15.00 do 18.00 dostępne będą między innymi: animacje dla dzieci, malowanie buziek, warkoczyki, warsztaty plastyczne, gra terenowa z nagrodami, słodki poczęstunek, bańki mydlane, stanowiska: Straży Miejskiej, Policji, Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego, Centrum Edukacji Ekologicznej.

Podczas wydarzenia odbędzie się Finał Charytatywnej Giełdy Zabawek. W zamian za datek do puszki Schroniska Dla Zwierząt we Włocławku będzie można wybrać sobie dowolną zabawkę.
Sponsorami wydarzenia są: NORD PARTNER Sp. z o.o., MERCON-SERWIS Paweł Bojakowski, MERCON Sp. z o.o.

Uwaga: w przypadku niekorzystnej pogody organizator zastrzega możliwość przeniesienia wydarzenia do innej lokalizacji. Informacja o zmianie lokalizacji ukaże się na stronie fb Browaru B. (https://www.facebook.com/ckbrowarb/) i na stronie ckbrowarb.pl, najpóźniej 2 czerwca do godziny 12.00.

Drugą atrakcją będą warsztaty w Interaktywnym Centrum Fajansu-Skarbcu Fajansu. Są one przeznaczone dla dzieci powyżej 5. roku życia. Na bezpłatne zajęcia plastyczne zapraszamy 2 czerwca w godzinach 11.00-12.30 i 13.00-14.30. Dzieci będą się uczyły lepienia figurek z fajansowej gliny. Liczba miejsc ograniczona – obowiązują wcześniejsze zapisy do 31.05. pod nr tel. 54 427 02 60.

Na obydwa wydarzenia wstęp jest wolny.

(inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz