W Teatrze – ich dwoje, pociąg i… Dzień Ojca!

2024-05-22 14:28:23, Q4


kiedy 2024-06-23 | 17:00 gdzie Teatr Impresaryjny

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl, który powstał na scenie warszawskiego Teatru Kamienica pt: Pociąg dla dwojga.

Jesteście gotowi na romantyczną przejażdżkę prosto do szalonych lat 70-tych? Pociąg dla dwojga czy nieco inny tytuł tego spektaklu Kochanie zrób mi dziecko to pełna zwrotów akcji i absurdalnego czeskiego humoru miłosna podróż, która ukazuje, że nawet najbardziej zwariowany pomysł na życie może okazać się tą właściwą drogą.

Szara codzienność lat 70-tych XX wieku, dworzec kolejowy i przeraźliwie głośne pociągi, a w tym wszystkim zupełnie niedoskonali oni: mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach oraz zaskakująco abstrakcyjna propozycja. Dwoje obcych sobie ludzi dzieli w zasadzie wszystko, łączy życiowa nieporadność i samotność, a także wspólne marzenie. Każde z nich chce po prostu zaznać odrobiny zwykłego szczęścia – tylko czy jest ono w ich zasięgu? Czy faktycznie nigdy nie jest za późno na miłość? I czy uda się połączyć zupełnie odmienne spojrzenia na życie?

Sztuka, w której nic nie jest oczywiste. Pytania mnożą się, absurd miesza z realizmem, a jawa ze snem, tworząc fascynującą, wielowymiarową rzeczywistość.

Błyskotliwy tekst autorstwa Mirko Stiebera, precyzyjna reżyseria Macieja Wierzbickiego oraz talent komediowy Katarzyny Ankudowicz i Marcina Perchucia to przepis na porywającą teatralną podróż. A to wszystko w scenografii, która przeniesie Widzów w czasie prosto do serca lat 70-tych ubiegłego wieku.
Wsiadacie?

Przedstawienie dedykowane przede wszystkim Panom z okazji Dnia Ojca!

Pociąg dla dwojga

23 czerwca 2024 r. godz. 17.00

Autor: Mirko Stieber, Reżyseria: Maciej Wierzbicki,
Tłumaczenie: Karol Suszka, Światło: Filip Żygałło, Dźwięk: Kamil Druzd, Scenografia i kostiumy: Anna Rudzińska,
Występują: Katarzyna Ankudowicz, Marcin Perchuć.


Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00, tel. 54 231 47 66 oraz za pośrednictwem strony www.teatrwloclawek.pl

(inf. prasowa Teatr Impresaryjny we Włocławku)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz