'Elektryk' otrzyma nowy sprzęt dydaktyczny.

2024-05-17 12:46:18, Q4

Zespół Szkół Elektrycznych informuje, że 17 maja 2024 r. o godz. 11:00 odbędzie się w szkole przekazanie sprzętu dydaktycznego przez przedstawicieli firmy LPP LOGISTICS.

17 maja 2024 roku w  Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku  odbyło się przekazanie sprzętu dydaktycznego przez firmę LPP LOGISTICS. Otrzymane zestawy wzbogaciły wyposażenie pracowni automatyki oraz będą wspomagały proces dydaktyczny w zakresie przedmiotów zawodowych w zawodzie technik automatyk, technik elektronik oraz technik elektryk. 

 W trakcie przekazania sprzętu obecni byli dyrekcja, nauczyciele przedmiotów zawodowych, uczniowie szkoły oraz przedstawiciele firmy LPP LOGISTICS: pani Kinga Monteil  - specjalistka ds. Employer Brandingu, Dział Komunikacji Wewnętrznej i CSR, pan Mariusz Zaleski - lider ds. HR oraz pani Aleksandra Bocian z działu relacji zewnętrznych.

Współpraca włocławskiego Elektryka z firmą LPP LOGISTICS zapoczątkowana  została w 2019 roku wizytą studyjną w Pruszczu Gdańskim. W marcu br. zostało podpisane z firmą porozumienie, które obecnie jest realizowane.

- Objęcie naszej szkoły patronatem przez spółkę LPP Logistics otwiera przed uczniami nowe możliwości rozwoju i wzmacnia ofertę edukacyjną naszej pracowni automatyki. Podobnie jak w biznesie, tak w edukacji coraz ważniejsze staje się zaplecze technologiczne, które wspomaga zdobywanie praktycznych umiejętności. Staramy się, aby proponowane przez nas metody nauczania w jak największym stopniu odpowiadały najnowszym standardom i praktycznym wymaganiom rynku pracy. Bliska współpraca i wsparcie jednego z najbardziej znaczących pracodawców w regionie zdecydowanie ułatwia to zadanie – komentuje Piotr Człapiński, dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku.

LPP LOGISTICS jest jednym z największych polskich operatorów logistycznych. Firma zarządza siecią zaopatrzenia i dystrybucji Grupy LPP, do której należą popularne marki odzieżowe: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay, obecne na niemal 40 rynkach całego świata. Firma wykorzystuje nowoczesne systemy takie jak: WMS, automatykę magazynową oraz rozwiązania typu Warehouse Intelligence oparte na algorytmach sztucznej inteligencji. 

LPP Logistics zarządza obiektami magazynowymi zlokalizowanymi w Polsce, Rumunii oraz na Słowacji. Jedno z centrów dystrybucyjnych firmy znajduje się w specjalnej strefie gospodarczej w gminie Brześć Kujawski. Poza tym centra logistyczne znajdują się także w Pruszczu Gdańskim, Gdańsku, Jasionce k. Rzeszowa, Bukareszcie oraz Bratysławie.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz