W Teatrze – J@ś i M@łgosi@...

2024-04-11 12:30:17, Q4


kiedy 2024-04-14 | 11:00 gdzie Teatr Impresaryjny

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza całe rodziny na spektakl lalkowy przygotowany przez, znany już we Włocławku, Teatr Czwarte Miasto w Gdyni pt: J@ś i M@łgosia.

J@ś i M@łgosia to spektakl przeznaczony przede wszystkim dla dzieci od lat 5, choć i doroślaki znajdą w nim coś dla siebie. To autorska wersja bajki na motywach baśni braci Grimm. Las i słodycze z klasycznej wersji zastąpione zostały zagrożeniami cyfrowymi. Zanurzając się w świat internetu Jaś i Małgosia będą musieli stawić czoła wyzwaniom i korzystając z pomocy mieszkańców cyber świata odnaleźć wiedźmę AI Jagę – sztuczną inteligencję, z którą będą musieli się zmierzyć.

Czy uda im się wrócić bezpiecznie do realnego świata? Czy możliwe jest znalezienie przyjaźni w cyfrowym świecie? Tego właśnie Widzowie dowiedzą się z autorskiej bajki Teatru Czwarte Miasto.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny na pełen przygód spektakl teatralny wykorzystujący nowe media i poruszający tematy zagrożeń płynących z internetu.

Przedstawienie wystawiane w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne.

J@ś i M@łgosi@
14 kwietnia 2023 r. godz. 11.00

Scenariusz: Piotr Srebrowski, Martyna Janczewska, Reżyseria: Piotr Srebrowski,
Muzyka: Sówka Sowiński, Projekt lalek Jasia i Małgosi: Olga Ryl-Krystianowska,
Wideo: Łukasz Rat Czerwiński, Obrazy: Beniamin Straszewski,
Występują: Martyna Janczewska, Jakub Piprowski,

Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu prezentacji przedstawienia od godz. 10.00, tel. 54 231 47 66 lub za pośrednictwem strony www.teatrwloclawek.pl i platformy biletyna.pl

(Inf. prasowa Teatru Impresaryjnego we Włocławku)

 

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz