Krzysztof Kukucki zapowiada budowę 'Lepszego Włocławka'

2024-04-09 14:22:14, Q4

Ośmiu radnych – to stan posiadania włocławskiej Lewicy w nowo wybranej Radzie Miasta. Krzysztof Kukucki podziękował dziś za głosy na „drużynę Kukuckiego”.

Bardzo się cieszymy z tego wyniku. Mój indywidualny jest blisko dwukrotnie lepszy niż ten sprzed 5 lat. Wynik do Rady Miasta też jest lepszy od tego sprzed pięciu lat. To pokazuje, ze nasza konsekwencja w realizacji programu wyborczego jest dobrze odbierana przez mieszkanki i mieszkańców Włocławka – mówił kandydat na urząd prezydenta.

Już za niespełna dwa tygodnie Krzysztof Kukucki zmierzy się w drugiej turze wyborów z prezydentem Markiem Wojtkowskim. Jak zapowiada, po wyborach będzie konsekwentnie wdrażał założenia programu wyborczego Lewicy - „Lepszy Włocławek”, który dla niego oznacza budowę miasta, z którego mieszkańcy będą dumni, miasta „przyjaznego, komfortowego i dobrego do życia”.

Kandydat ponownie zaapelował do wyborców o udział w drugiej turze wyborów, jednocześnie podkreślił raz jeszcze, ze Lewica jest gotowa „współpracować z każdym dla budowy Lepszego Włocławka”. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału z konferencji prasowej.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz