Prawo i Sprawiedliwość podsumowuje swój program wyborczy

2024-03-30 13:30:13, Q4

W czwartek 28 marca kandydaci na radnych z list wyborczych Prawa i Sprawiedliwości spotkali się w Browarze B. by podsumować prezentowany program wyborczy. Swoją wizje Włocławka zaprezentował też kandydat w wyborach prezydenckich Rafał Sobolewski.

Wybory samorządowe już za tydzień. Prawo i Sprawiedliwość podsumowało swój program wyborczy prezentowany dotąd na szeregu spotkań z mieszkańcami miasta, z których ostatnie odbyło się w Michelinie.

Program wyborczy ugrupowania opiera się na kilku filarach obejmujących szereg aspektów funkcjonowania miasta. Znajdziemy tu zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa, gospodarki, czy wreszcie szeroko pojętej ekologii.

Program wykuwaliśmy podczas wspólnych spotkań z mieszkańcami – mówi Rafał Sobolewski – Jest on usadowiony na sześciu filarach, ale myślę, że dwie rzeczy są najważniejsze. Pierwsza rzecz to chęć do jego realizacji, a druga – finanse, które pozwolą go realizować. Te rzeczy są tak ważne, bo wydaje mi się, ze w ostatnich dwóch kadencjach tych dwóch elementów zabrakło – dodaje.

Zapraszamy do naszej relacji.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz