Prezydent odwiedził włocławskie Południe

2024-02-08 13:33:44, Q4

Marek Wojtkowski kontynuuje cykl wizyt na włocławskich osiedlach. W środę 7 lutego można go było spotkać na Południu. Gdzie odwiedził placówki oświatowe i firmy funkcjonujące na tym terenie.

Prezydent spotkał się także z dziennikarzami. Konferencja odbyła się w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych, która została otwarta w ubiegłym roku, wraz z łącznikiem pomiędzy ZSM a Szkołą Podstawową nr 12. To, jak przypomniał, jedna z wielu inwestycji, jakie w ostatnim czasie poczynił ratusz w tej części miasta.

Mówiąc o inwestycjach pragnę tylko przypomnieć, że w tej kadencji zadziało się bardzo wiele. Mam na myśli przedłużenie ulicy Wiejskiej i rondo na drodze krajowej – mówił prezydent – Także ważna inwestycja na osiedlu Południe to połączenie ulicy Kruszyńskiej z ulicą Kaliską, przy okazji budowy biurowca klasy A, która odbywa się przy ulicy Broniewskiego – dodał.

Jak zawsze wizyta na włocławskich osiedlach zakończyła się spotkaniem z mieszkańcami. To odbyło się w gmachu SP nr 12. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz