Zapraszamy mieszkańców osiedla Południe na spotkanie z prezydentem Markiem Wojtkowskim

2024-02-02 09:10:03, Q4

W środę, 7 lutego 2024 zapraszamy wszystkich mieszkańców osiedla Południe do Szkoły Podstawowej nr 12 przy ul. Wiejskiej 29.

Rozpoczynamy o godz. 17:00. To otwarte spotkanie będzie okazją do merytorycznych rozmów o potrzebach mieszkańców, a tego samego dnia – o nieco wcześniejszej porze – prezydent Marek Wojtkowski odwiedzi kilka miejsc zlokalizowanych na osiedlu Południe.

inf. prasowa UM Włocławek

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz