'Ciepło… cieplej... rewitalizacja'. Do 26 września czekamy na prace w konkursie fotograficznym dla mieszkańców

2023-09-18 12:27:03, Q4

Organizatorem konkursu jest Gmina Miasto Włocławek, Partnerem-Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej we Włocławku. W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Włocławka. Zadaniem jest przedstawienie w formie fotograficznej pozytywnych zmian zachodzących w Śródmieściu dzięki Gminnemu Programowi Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028, w tym podnoszenie jakości powietrza poprzez likwidację niskich emisji.

Termin zgłaszania prac konkursowych mija 26 września 2023 r.

Fotografia zgłaszana do konkursu musi przedstawiać efekt projektu realizowanego w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028. Lista projektów znajduje się na stronie internetowej promującej proces rewitalizacji we Włocławku: https://rewitalizacja.wloclawek.eu/ w zakładce – Gminny Program Rewitalizacji.

W konkursie zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia pieniężne. Pierwsza nagroda w wysokości 1000,00 zł brutto (tysiąc złotych brutto).

Szczegóły konkursu publikujemy na: https://rewitalizacja.wloclawek.eu/aktualnosc-3851-zapraszamy_do_udzialu_w_konkursie.html.

(Inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz