Pokaz Mody - Fashion nad Wisłą 2023. Pełna relacja

2023-05-18 16:25:12, Q4.pl

W środę, 17 maja 2023 roku, po raz pierwszy we Włocławku w Centrum Kultury Browar B. zorganizowane zostały "Targi Potencjału Gospodarczego Miasta Włocławek". To pierwsza z serii dziesięciu tego typu imprez, jakie zaplanowane zostały przez władze miasta w 2023 roku.

Na zakończenie targów w sali widowiskowej Centrum Kultury Browar B. odbył się pokaz mody włocławskich projektantów i producentów pt. ,,Fashion nad Wisłą”.

Projmumy to co najlepsze w tym mieście. Chwalmy się, bo jest czym – mamy świetne firmy które są bardzo znane w Polsce, Europie czy nawet na świecie, a mniej znane we Włocławku. Tak samo z pokazem mody; ma na celu przypomnienie włocławianom że mamy ogromny potencjał jeśli chodzi o mode czy stylistów, chociażby z Zespołu Szkół Chemicznych – mówi Krzysztof Czajka z Czajka Art.

Na wybiegu zaprezentowane zostały stylizacje takich marek jak:

  • Kamila Staniak ,,Akuratnio”, która swoje stylizacje wzoruje na motywach włocławskiego fajansu.
  • Anna Jarębska ,,Ana4Style”, to stylistka i projektantka uznana już w Polsce między innymi ubierała finalistkę Miss Polonia
  • Firma ,,Naturana”, która jest od 100 lat na rynku w całej Europie, a swój oddział we Włocławku ma od 30 lat. Bielizna z Naturany cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kupujących.
  • ,,Fajansowe Love” producent biżuterii na wzór włocławskiego fajansu, to wyjątkowe autorskie kolekcje. Niepowtarzalne wzornictwo i elegancja.

Modelki oraz modele, fryzury, makijaże wykonane zostały przez uczniów Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku.

Stres, ale to pozytywny stres. Bardzo fajna przygoda, nowi ludzie. Wiadomo że chcemy się jak najlepiej zaprezetować. Mieliśmy pokazy szkolne. W naszej szkole organizowane jest bardzo wiele takich pokazów czy konkursów dotyczących stylizacji. - mówi Patrycja, uczennica Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku

Pokaz mody ,,Fashion Nad Wisłą” wyreżyserował znany stylista, producent pokazów mody Macieja Majzner.

Mamy pokazy bielizny, biżuterii, projektowania ubioru. To nie jest jednak cepeliowe i tylko regionalne. To są projekty w których można chodzić na co dzień. Obecnie w modzie jest bycie sobą i właśnie to jest podkreślane w obecnych kreacjach. - mówi Maciej Majzer, reżyser pokazu mody

Wydarzenie zorganizowano w ramach projektu Invest in Bit City 2. Promocja potencjału gospodarczego oraz promocja atrakcyjności inwestycyjnej miast prezydenckich województwa kujawsko-pomorskiego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 -2020.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z wydarzenia: 

 

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz