Dzień Myśli Braterskiej w Bazie Przygody

2023-02-13 07:48:17, Q4.pl

18 lutego 2023 roku o godz. 10.00 w Bazie Przygody przy ul. Szpitalnej 33 odbędzie się spotkanie z okazji nadchodzącego Dnia Myśli Braterskiej (World Thinking Day), czyli światowe święto przyjaźni, które jest obchodzone przez skautów (w tym harcerzy) na całym świecie 22 lutego.

Spotkanie organizowane jest dla wszystkich chętnych mieszkańców Włocławka – na spotkanie nie ma wymogu wcześniejszego zapisu, wstęp jest wolny. Podczas wydarzenia odbędzie się podsumowanie służby na rzecz natury, seniorów, osób w kryzysie bezdomności, zwierząt. Kolejnym elementem spotkania będzie wystąpienie komendantki Chorągwi Kujawsko Pomorskiej, hm. Beaty Bardzińskiej.

W programie dnia zaplanowane są również gry integracyjne harcerzy z mieszkańcami, rozmowy z seniorami, promocja harcerskiego środowiska, kącik kawowo przekąskowy. Na zakończenie uczestnicy przejdą na miejsce paleniskowe za Bazą Przygody, gdzie odbędzie się śpiewogranie.

Zadanie realizowane w ramach projektu „Włocławek – miasto nowych możliwości. Tutaj mieszkam, pracuję, inwestuję i tu wypoczywam” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014– 2021 i budżetu państwa, w ramach Programu Rozwój Lokalny.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz