Upominki dla seniorów od Urzędu Marszałkowskiego

2022-12-22 09:23:48, Q4

W okresie przygotowywań do Świąt Bożego Narodzenia pamiętamy o stuletnich i starszych mieszkańcach naszego województwa. Wszystkim uhonorowanym marszałkowskim medalem Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis przekazaliśmy świąteczne życzenia i paczki, które dostarczyliśmy do ich domów. W akcję zaangażowali się zarówno członkowie zarządu jak i radni województwa.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Przy tak ważnej okazji pamiętamy o najstarszych mieszkańcach Kujaw i Pomorza, chcemy tą pamięć okazać poprzez przekazanie im upominków i życzeń. Wszystkim życzę zdrowych, radosnych świąt, spędzonych ciepłej, rodzinnej atmosferze – życzy marszałek Piotr Całbecki.

Paczki wręczane wszystkim uhonorowanym zawierały naturalne, regionalne produkty od rolników zaopatrujących sklep Lokalna Żywność, kosmetyki z naszej spółki Uzdrowisko Ciechocinek i płytę z kolędami.

Rodziny mieszkańców regionu, którzy w 2023 roku kończą sto lat, a także starszych, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 56 62 18 344 i adresem e-mail: stulatkowie@kujawsko-pomorskie.pl. Więcej informacji na naszej stronie internetowej w zakładce Rówieśnicy Niepodległej.

(Inf. prasowa KPUM w Toruniu/ fot. Andrzej Goiński)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz