Otwarcie biura poselskiego Iwony Michałek we Włocławku

2022-10-28 13:27:02, Q4.pl

Dziś, we Włocławku przy ulicy Związków Zawodowych 2, zostało otwarte nowe biuro poselskie Iwony Michałek, Posłanki partii Porozumienie.

Iwona Michałek jest posłem z Kujaw i Pomorza. Jako jeden z najaktywniejszych posłów, Iwona Michałek podjęła 457 Interpelacji Poselskich, czyli zapytań i wniosków w stronę rządu. Interpelacje Pani Poseł dotyczyły spraw węższych grup: poszerzenie grupy dzieci na bezpłatne leczenie na SML czy szerokich grup społecznych: trzeci sygnał, ulgi dla przedsiębiorców czy uczniowie LexCzarnek. Ponadto w ramach działalności w okręgu, Pani Poseł podjęła 485 interwencji poselskich, czy to w przedmiocie infrastruktury: przebudowa chodnika, dziurawa droga, czy systemowym: uchwały samorządów, wnioski do gmin. Warto dodać, że każda sprawa osoby, która zgłosiła się do Biura Pani Posel była rozpatrywana indywidualnie, a kończyła się rozwiązaniem lub interpelacją do odpowiedniej osoby, ministra lub rządu. Sumienność Pani Poseł przejawia się w czołowej frekwencji na głosowaniach w Sejmie RP na poziomie 97%

Staramy się być blisko ludzi i pomagać w różnych aspektach. Zarówno tych codziennych, jak i wtedy gdy problemy są poważniejsze. Gdy problem dotyczy mieszkańców z całego kraju, piszemy interpelacje. Staramy się po prostu pomagać ludziom – mówi Iwona Michałek, poseł na Sejm RP.

Każda sprawa będzie rozpatrywana indywidualnie przez Pana Jakuba Lewandowskiego, dyrektora biura. Biuro będzie czynne w każdy weekend od 10 do 18, jak również w dniach powszednich w godzinach umówionych za pośrednictwem numeru telefonu: 722 188 702.

Będziemy czynni wtedy, gdy inni nie będą już w pracy. Czyli będziemy czynni na pewno w każdy weekend od 10 do 18, bo jak można przyjść do biura gdy my też jesteśmy w pracy. W tygodniu będziemy dostępni po uprzednim umówieniu się telefonicznie. To kolejny przykład tego, że Pani Iwona Michałek jest posłem dla ludzi. - mówi Jakub Lewandowski, dyrektor biura poselskiego.

Biuro we Włocławku ma być wyjściem naprzeciw narastającym problemom mieszkańców Włocławka, które są konsekwencją złej polityki rządu.

 

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz