Konkurs na najlepszy produkt turystyczny

2022-08-12 08:44:47, Q4.pl

Do 24 sierpnia można nadsyłać zgłoszenia  do kolejnej edycji konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny – Certyfikat POT 2022.

To środowiskowe wyróżnienie, stanowiące rekomendację i gwarancję usług na najwyższym poziomie. Koordynatorem etapu regionalnego konkursu jest Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna. Zgłoszenia można nadsyłać przez aplikację konkursową.
 
Nagrody przyznawane są w 4 kategoriach:

  • Certyfikat POT (dedykowany produktom turystycznym istniejącym na rynku min. dwa lata),
  • Złoty Certyfikat POT (przyznawany nie wcześniej niż po upływie trzech lat od chwili otrzymania Certyfikatu POT),
  • Certyfikat Internautów (poprzedzony głosowaniem internetowym na portalu www.polska.travel),
  • Certyfikat Specjalny (dla produktu turystycznego, który posiada niezwykły potencjał, jest mało znany i istnieje na rynku nie dłużej niż dwa lata).

Co roku kapituła konkursowa  przyznaje maksymalnie 10 certyfikatów. W ocenie kandydatur zwraca się szczególną uwagę na dostępność produktu oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacji w jego rozwoju.

Poza podnoszeniem jakości i konkurencyjności oferty turystycznej konkurs ma za zadanie kreowanie atrakcyjnych produktów, które są nowatorskie i przyjazne turystom.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/39034-konkurs-na-najlepszy-produkt-turystyczny-2.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz