Aplikacja Jakdojade we Włocławku? Złożono wniosek do prezesa

2022-08-10 12:32:03, Q4

Jakdojade to aplikacja, którą na swoim telefonie ma większość młodych osób w naszym kraju. Dzięki niej z łatwością możemy zaplanować trasę podróży komunikacją miejską w większości polskich miast, czy kupić bilety na podróż. Dziś młodzi mieszkańcy Włocławka złożyli wniosek, aby do aplikacji dołączony został Włocławek.

Włocławek jest jednym z trzech największych miast województwa kujawsko – pomorskiego oraz jednym z największych miast Polski. Nasze miasto liczy ponad sto tysięcy mieszkańców i posiada bardzo dużą i rozbudowaną ofertę transportową komunikacji miejskiej. Wnioskodawcy chcą, aby miasto dołączyło do szerokiej rodziny aplikacji "jakdojade.pl", w której znajdują się miasta od Warszawy, przez Lublin, po Pabianice.

Włocławek jeszcze nie został włączony w tą sieć, dlatego zwracamy się z wnioskiem do prezesa aby dołączył do rodziny jakdojade. Część z nas jest studentami, część aktywnymi uczniami którzy podróżują po całej Polsce. - mówi wnioskodawca, Jakub Lewandowski.

Aplikacja jest innowacyjnym rozwiązaniem wielu problemów komunikacji największych arterii miejskich oraz usprawnieniem podróżowania przez najważniejsze miasta Polski. Grupami, które najczęściej używają aplikacji, to uczniowie, studenci, turyści oraz osoby w wieku produkcyjnym.

Kto z nas wychodzi z mieszkania z telefonem? Każdy. Ta aplikacja bardzo poprawi komfort zarówno podróżników, oraz mieszkańców naszego miasta. Mamy nadzieję, że zostanie pozytywnie rozpatrzony – mówi Zuzanna Sawicka, wnioskodawczyni i uczennica jednej z włocławskich szkół średnich.

Wnioskodawcy zapewniają, że w najbliższym czasie poinformują o decyzji spółki.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz