Zamknij X

Butik Venus Markowym Lokalem Śródmieścia 2022

2022-06-30 13:00:25, Q4.pl

O tytuł Markowego Lokalu Śródmieścia 2022 ubiegały się aż 44 podmioty gospodarcze funkcjonujące w obszarze rewitalizacji. O wyborze zwycięzcy zdecydowali mieszkańcy Włocławka w głosowaniu internetowym.

To już czwarta edycja konkursu „Markowy Lokal Śródmieścia”. Konkursu, którego zadaniem jest wspieranie przedsiębiorców którzy działają w obszarze Rewitalizacji.

Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem włocławskich przedsiębiorców. W tym roku padł kolejny rekord. Do tej edycji wpłynęły aż 44 zgłoszenia.

Na początku maja wpłynęła rekordowa liczba zgłoszeń. 44 zgłoszenia działających przedsiębiorców w obszarze Rewitalizacji. Zakres usług był bardzo zróżnicowany, pokazujący że w tym obszarze jest ogromna różnorodność działalności gospodarczych – mówi Monika Jabłońska, zastępca prezydenta miasta.

Zainteresowanie nie wzrasta tylko i wyłącznie po stronie przedsiębiorców, ale i mieszkańców. W tym roku padł bowiem kolejny rekord. Na tegoroczny Markowy Lokal Śródmieścia głos oddało 1786 mieszkańców.

Ciesze się że to właśnie mieszkańcy wybierają, to właśnie największa nagroda. Nie chodzi o pieniądze, a właśnie o uznanie mieszkańców, którzy cenią usługi, a dla nas jest to na prawdę bardzo ważne. - mówi Marek Wojtkowski, prezydent miasta.

Zwycięskim lokalem okazał się Butik Venus przy ulicy Zduńskiej 5a.

Jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję wszystkim którzy na mnie głosowali. Mam wspaniałych klientów i jest coraz lepiej – komentuje Wioletta Wiśniewska, właścicielka Butiku Venus.

W nagrodę właścicielka sklepu odebrała z rąk prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego i Pełnomocnika Prezydenta ds. Rewitalizacji Miasta Włocławek, Moniki Jabłońskiej, certyfikat Markowego Lokalu Śródmieścia 2021 oraz voucher na usługi promocyjne w mediach o wartości około 5000 zł.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz