Miasto przygotowuje się do kolejnej edycji "Markowego Lokalu Śródmieścia"

2021-02-18 08:20:38, Q4.pl

Będzie to już trzecia edycja konkursu skierowanego do przedsiębiorców z obszaru rewitalizacji. W 2021 roku nabór rozpocznie się w maju.

"Markowy Lokal Śródmieścia" jest jednym z działań wpisanych do Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028. Celem tego przedsięwzięcia jest wsparcie przedsiębiorców prowadzących punkty usługowe i handlowe w obszarze rewitalizacji, które charakteryzują się dużym potencjałem, szczególną ofertę usługową lub handlową, wysokiej klasy produktami czy wyróżniającym się poziomem obsługi klienta.

O tym, kto otrzyma nagrodę, decydują rokrocznie internauci. W 2019 r. nagroda o wartości blisko 5000 zł trafiła do kawiarni "Miodnia" z ul. 3 Maja 1. Rok później najwięcej głosów otrzymała restauracja Placek Wolności z ul. Przechodniej 5/2.

Jak będzie w 2021 roku? To okaże się już niebawem. Dwie pierwsze edycje rozpoczynały się 1 września, a od 2021 roku nabór do konkursu będzie ogłaszany w dniu 4 maja. W ten sposób zostanie wydłużony czas na wykorzystanie nagrody - vouchera na usługi promocyjne, którą należy zrealizować w danym roku kalendarzowym.

Pełna informacja na ten temat dostępna jest tutaj.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz