Zamknij X

W Teatrze – seksowna pomoc z Bułgarii…

2022-05-05 15:12:20, Q4.pl


kiedy 2022-05-28 | 17:00 gdzie Teatr Impresaryjny

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na niesamowitą, przezabawną i życiową komedię autorstwa Marka Rębacza – twórcy takich hitów teatralnych jak Ciemno, Atrakcyjny pozna panią czy Dwie morgi utrapienia, na podstawie którego powstał film Zróbmy sobie wnuka,pt: „Wieruszka, twoja wymarzona pomoc domowa…”

Janek (lekarz) i Adam (prawnik), są szwagrami, mieszkają blisko siebie. Jako dojrzali mężczyźni wiodą ustabilizowane życie rodzinne, emocjonalne i uczuciowe. Mówiąc krótko: nuda życiowa jak cholera… Pewnego dnia Adam, który wraca z podróży służbowej do Bułgarii, zapowiada przyjazd Wieruszki, rodowitej Bułgarki, która podobno idealnie nadawać się będzie do wszelkich prac jako pomoc domowa. Obaj panowie już widzą siebie, siedzących w ogrodzie z wykwintnymi drinkami w dłoniach i Wieruszkę „skaczącą koło nich jak służąca”.

Ich punkt widzenia zmienia się diametralnie gdy Wieruszka wreszcie przyjeżdża. Okazuje się piękną, rudowłosą dwudziestolatką. Zaskoczeni mężczyźni, jak to w życiu bywa, natychmiast się w niej zakochują, zwłaszcza, że – jak się potem okazuje – Wieruszka jest potomkinią arystokratycznej rodziny. Mało tego, powoli zaczyna odzyskiwać wielkie majątki ziemskie w Bułgarii. I jak kogoś takiego, nie pokochać miłością bezgraniczną..? Mężczyźni planują „nowe życie” nieustannie rywalizując o względy pięknej dziewczyny. Niesamowitego smaczku całej tej, zdawałoby się, banalnej historii dodaje niechciany gość, dziadek Wieruszki, który nagle pojawia się w Polsce. Pikanterii dodaje również fakt, że żony obu panów również knują swoją intrygę… To sztuka pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, żywych dialogów podszytych inteligentną ironią i humorem.

Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 - 16.00 i w dniu wystawienia spektaklu od godz. 16.00,  tel. 54 231 47 66 oraz przez platformę    e-bilet za pośrednictwem strony internetowej www.teatrwloclawek.pl , 
Promocyje cena biletów dla dzieci: 
  • PARTER:  Normalny - 70 zł,  Ulgowy    - 50 zł,
  • Balkon     - 40 zł,

Piotr Gutowski

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz