8. Walentynkowy Turniej Badmintona w Smólniku

2022-02-14 10:45:36, Q4.pl

O tym, że badminton jest sportem dla każdego mogliśmy się przekonać podczas VIII Walentynkowego Turnieju Badmintona Gier Mieszanych, jaki 11 lutego odbył się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Smólniku.

W tym roku w turnieju wzięła udział 17 par, które walczyły o zwycięstwo w dwóch kategoriach: koleżeńskiej i rodzinnej, a zwycięzcy poszczególnych grup o zwycięstwo w całym turnieju.

Zwycięzcy obu grup otrzymywali puchary ufundowane przez UKS "START" Smólnik.

Po czterech godzinach współzawodnictwa wyłoniono medalistów poszczególnych kategorii

Kategoria rodzinna:

1. Anna i Grzegorz Jankowscy – RelaxBad Nowa Wieś
2. Barbara i Marcin Kubiak – Włocławek
3. Małgorzata i Sławomir Jabłońscy – RelaxBad
Agata i Dawid Narowscy – RelaxBad

Kategoria koleżeńska:

1. Katarzyna Fortuna, Michał Adamkiewicz – Sochaczew
2. Lidia Figiel, Przemysław Kamiński – UKS „START 94” Smólnik
3. Karolina Nynca i Krzysztof Kurzawski – RelaxBad Nowa Wieś
Nina Rudnik i Paweł Rudnik – UKS „START 94” Smólnik

W pojedynku i pierwsze miejsce w całym turnieju spotkali się: Anna i Grzegorz Jankowscy i para Katarzyna Fortuna i Michał Adamkiewicz. Po zaciętym trzysetowym pojedynki zwycięzcami okazali się Państwo Jankowscy. Dla Państwa Jankowskich było to czwarte zwycięstwo w Turnieju Walentynkowym.

Dla wszystkich uczestników turnieju organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale i dyplomy. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali puchary, a wśród uczestników turnieju rozlosowano już tradycyjnie bony na zakup sprzętu sportowego.

Turniej doszedł do skutku dzięki wsparciu finansowemu Gminy Włocławek, Starostwa Powiatowego we Włocławku, Urzędu Marszałkowskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Już 4 marca w Smólniku z okazji Dnia Kobiet odbędzie się kolejny turniej badmintona. Tego dnia odbędzie się 6. Kobiecy Turniej Gier Podwójnych „Babskie Granie”

Wszystkie Panie chcące spędzić wspólnie na sportowo piątkowe popołudnie mogą zgłaszać swoją chęć udziału w turnieju pod nr tel. 785 474 000 lub na stronie www.4badminton.pl

(Informacja prasowa UKS START)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz