Mistrzostwa Włocławka w badmintonie

2018-09-19 09:13:39, Maciej Kowalczyk

Uczniowski Klub Sportowy " START " Smólnik zaprasza wszystkich mieszkańców Włocławka do udziału w dwóch turniejach badmintona, które odbędą się w dniach 22 i 23 września w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku.

Pierwszy turniej to II Otwarte Mistrzostwa Włocławka w ramach Grand Prix Województwa Kujawsko - Pomorskiego. W turnieju mogę wziąć udział wszyscy chętni bez względu na swoje umiejętności gry w tę dyscyplinę sportu. Przewidziano kategorie dla zawodników już zaawansowanych, jak również debiutujących w tego typu turniejach. Mieszkańcy Włocławka będą walczyć o tytuł Mistrza Włocławka. Start o godz. 10.00.

Dzień później, 23 września na korty rywalizować będą najmłodsi badmintoniści - w wieku od 5 do 14 lat, którzy będą mogli wziąć udział w pierwszym z sześciu zaplanowanych turniejów w ramach Kujawsko - Pomorskiej Ligi Młodych Talentów. Nad imprezą patronat objął Prezes Polskiego Związku Badmintona Marek Zawadka. Obie imprezy organizowane są w ramach cyklu turniejów pn. ”100 turniejów na 100-lecie Niepodległości” i wspólnie z Fundacją Narodowy Badminton.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Gminy Miasta Włocławek. Zapisy i bliższe informacje pod numerem telefonu 785 474 000.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz