Zamknij [X]

Otwarte Mistrzostwa Włocławka w Badmintonie

2018-09-05 11:50:23, Maciej Kowalczyk

Uczniowski Klub Sportowy " START " Smólnik zaprasza wszystkich mieszkańców Włocławka do udziału w dwóch turniejach badmintona, jakie odbędą się w dniu 22 i 23 września w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku.

Pierwszy turniej to II Otwarte Mistrzostwa Włocławka w ramach Grand Prix Województwa Kujawsko - Pomorskiego. W turnieju mogę wziąć udział wszyscy chętni bez względu na swoje umiejętności gry w tą dyscyplinę sportu. Przewidziano kategorie dla zawodników już zaawansowanych jak również zawodników debiutujących w tego typu turniejach. Szczególnie zapraszamy mieszkańców Włocławka oraz nauczycieli, którzy będą walczyć o tytuł Mistrza Włocławka.

Dzień później 23 września na korty zapraszamy najmłodszych badmintonistów, którzy będą mogli wziąć udział w pierwszym z sześciu zaplanowanych turniejów w ramach Kujawsko - Pomorskiej Ligi Młodych Talentów. Zapraszamy dzieci od 5 do 14 roku życia. Warto dodać, że nad tą imprezą patronat objął Prezes Polskiego Związku Badmintona p.Marek Zawadka.

Obie imprezy organizowane są w ramach cyklu turniejów pn. "100 turniejów na 100-lecie Niepodległości" i wspólnie z Fundacją Narodowy Badminton.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Gminy Miasta Włocławek.

Zapisy i bliższe informacje pod numerem telefonu 785 474 000

(inf. prasowa organizatora)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz