Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

2022-02-11 08:32:54, Q4.pl

W najbliższy poniedziałek, 14 lutego odbędzie się zbiorka odpadów wielkogabarytowych na osiedlu Zazamcze dla sektora I – ograniczonego ulicami: Toruńska, Energetyków, Żwirowa, Wieniecka, Zakręt.

Mieszkańcy nieruchomości w zabudowie wielolokalowej zarządzanej przez Spółdzielnie Mieszkaniowe, Wspólnoty, Zarządców, zobowiązani są do wystawienia mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego dzień przed planowanym odbiorem, przed posesję lub przy ogólnodostępnej pergoli śmietnikowej, jeżeli będzie możliwy bezpośredni do niej dojazd pojazdem specjalnym – śmieciarką.

Pracownicy spółki PGK „Saniko” nie zbierają odpadów z posesji ani z pergoli śmietnikowych, znajdujących się na terenach zamkniętych. Za odpowiednie przygotowanie odpadów do odbioru odpowiada właściciel/zarządca posesji.

W czasie zbiórki nie należy wystawiać odpadów pobudowlanych, poremontowych, elementów wyposażenia łazienek oraz zużytych opon. Przypominamy, iż odpady tego rodzaju można dostarczać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Komunalnej 4 we Włocławku tel: 54 412 38 92.
W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 54 412 38 78 – 79.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz