Zamknij X

Ostatni dzień naboru do projektu „Od Juniora do Seniora”

2022-02-11 08:31:56, Q4.pl

Państwowa Uczelnia Zawodowa we Włocławku we współpracy ze Stowarzyszeniem promującym edukację i rozwój „Perspektywa” oraz Stowarzyszeniem „Medyczny Uniwersytet Trzeciego Wieku we Włocławku” realizuje projekt „Od Juniora do Seniora” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

W ramach projektu organizowane są zajęcia dla dzieci i młodzieży wzmacniające ich kompetencje kluczowe (cyfrowe, językowe, społeczne i techniczne), poszerzające wiedzę ogólną i specjalistyczną oraz rozwijające zainteresowania.

Do 11 lutego 2022 r. przyjmowane są zgłoszenia na zajęcia rozwijające kompetencje językowe i zajęcia rozwijające kompetencje cyfrowe. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i realizowane w godzinach popołudniowych w okresie luty-czerwiec 2022 r. w pracowniach językowych i komputerowych Państwowej Uczelni Zawodowej przez kadrę dydaktyczną uczelni.

Szczegóły dotyczące projektu (w tym regulamin rekrutacji i formularz rekrutacyjny) są dostępne na stronie PUZ.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (1)


Robert86 (2022-02-11 14:02:31) Zgłoś do moderacji
Bardzo polecam zapisać dziecko! Moja córka zakwalifikowała się do poprzedniej edycji tego projektu i zawsze wracała z zajęć zachwycona. Trafiła na nauczycieli z pasją i podejściem do dzieci.

Dodaj swój komentarz