Mobilne zakłady sportowe – wady i zalety

2021-11-15 05:57:48, Artykuł partnera

Obstawianie ulubionych sportów obecnie nie jest trudne. W erze rozwoju informatycznego możemy typować zakłady bukmacherskie bez względu na to, gdzie się znajdujemy. Dodatkowo wiele firm bukmacherskich umożliwia typerom obstawianie w trakcie trwania wydarzeń w trybie live z dowolnego urządzenia komórkowego i zapewnia podgląd do statystyk, by jeszcze bardziej usprawnić typerom wytypowanie faworytów.

Mobilne aplikacje bukmacherów

Na początku chcemy poinformować, że Google nie pozwala na umieszczanie aplikacji bukmacherskich w Sklepie Play. Jednak bukmacherzy w Polsce umożliwiają użytkownikom pobranie apki ze swoich stron oficjalnej. Jeśli chodzi o aplikacje bukmacherskie na iPhone, to są one dostępne do pobrania z App Store, jak i ze strony operatora hazardowego.

Podczas wyboru bukmachera mobilnego i wygodnej aplikacji zaleca się zwrócić uwagę na następujące elementy: kompatybilność apki z urządzeniami mobilnymi, dostępne metody płatności, oferta zakładów. Operatorzy hazardowi często oferują typerom extra bonusy za obstawianie w aplikacji.

Strony bukmacherskie świetnie działają w dowolnych przeglądarkach bez konieczności pobierania i instalacji apki. Rejestracja konta i dokonanie zakładów w trybie mobilnym niczym nie wyróżni się od wykonania tych działań w wersji komputerowej. Tryb mobilny bez żadnego wątpienia stanie się wyśmienitym wyborem dla tych pasjonatów typów, którzy nie mają wystarczającej ilości miejsca w pamięci smartfonu.

Zalety i wady mobilnego obstawiania

Mobilne zakłady wirtualne dają typerom możliwość typowania, gdziekolwiek się znajdują. Należy tylko zadbać o nieograniczony dostęp do sieci. Jest to olbrzymi plus, który z pewnością trudno byłoby przeskoczyć bukmacherom stacjonarnym. Do innych zalet mobilnego obstawiania należy zaliczyć:

  • szybkość – mobilni bukmacherzy dbają o zapewnienie błyskawicznego ładowania witryny mobilnej w dowolnym browserze;
  • bezpieczeństwo – typer może być pewny ochrony własnych danych bankowych, osobowych i kontaktowych podczas założenia konta, dokonania wpłat czy typowania zakładów przy użyciu apki;
  • darmowe korzystanie z aplikacji – apki bukmacherskie są do pobrania za darmo;
  • powiadomienia – bukmacherzy oferują użytkownikom aplikacji możliwość otrzymywania powiadomień PUSH o aktualnych promocjach i indywidualnych nagrodach.

Są jednak wady mobilnego typowania zakładów w telefonie. Do ważnych minusów obstawiania na smartfonach należy zaliczyć: ewentualne problemy z połączeniem, małe przyciski, mniejszy ekran. Dla hazardzistów, którym brakuje pamięci na urządzeniu mobilnym, może to stanowić pewien problem. Przez to wiele typerów obstawia zakłady wyłącznie w wersji komputerowej lub w punktach stacjonarnych.

Jak obstawiać zakłady w trybie mobilnym

Jeśli chodzi o to, jak obstawiać mecze w telefonie, to nie stanowi to żadnych komplikacji i niczym nie różni się od typowania zakładów na komputerze. Najpierw gracz musi założyć profil użytkownika i doładować rachunek depozytowy. Następnie możemy wybrać wydarzenie i dokonać zakładu. Oferta zakładów w trybie mobilnym wcale nie różni się od palety zakładów, dostępnej w wersji komputerowej. Aplikacja i wersja mobilna posiadają identyczne opcje, co gra w trybie desktopowym.

Warto także sprawdzić jakie bonusy powitalne oferuje dany bukmacher i aktywować je. Operator Vulkan Bet proponuje typerom 600 złotych za dokonanie pierwszego depozytu. Oprócz tego użytkownicy serwisu mogą zdobyć freebet i kody promocyjne. W przypadku przegrania możemy uzyskać cashback w wysokość do 20%.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz