Organizacja ruchu przy Cmentarzu Komunalnym

2021-10-28 08:26:19, Q4.pl

Czasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała w dniach: 30.10 – 01.11.2021 r.

W ciągu trzech dni ruch ma odbywać się jednokierunkowo na relacji: ul. Komunalna – ul. Cmentarna. Przez cały czas trwania czasowej organizacji ruchu, lewy pas ul. Komunalnej oraz ul. Cmentarnej przeznaczony będzie wyłącznie do dyspozycji komunikacji zbiorowej oraz pojazdów TAXI (BUSPAS). Na trzy dni zostanie wyłączony pas ruchu w kierunku hipermarketu Auchan oraz pas do prawoskrętu na teren parkingu Auchan na ul. Cmentarnej.

W dniach 30 oraz 31 października wyjazd z ul. Górskiego będzie możliwy wyłączenie w kierunku ronda Powstania Styczniowego lub w kierunku Kowala. Nie będzie dopuszczona jazda na wprost. W tych dniach dodatkowo na Al. Chopina będą wyłączone pas do lewoskrętu (jezdnia w stronę ul. Okrzei) oraz pas do prawoskrętu (jezdnia w kierunku Kowala) na skrzyżowaniu ulic: Chopina – Cmentarna – Górskiego z uwagi na jednokierunkowość ul. Cmentarnej.

W dniu 1 listopada dodatkowo zostanie wprowadzone: zamknięcie dla ruchu ul. Górskiego na odcinku wjazdu na parking przy Hali Mistrzów do skrzyżowania z Al. Chopina, wyjazd z ul. Cmentarnej będzie możliwy tylko w lewą stronę (w kierunku ronda Powstania Styczniowego) oraz wyłączone z ruchu będą: pas do lewoskrętu w kierunku ul. Górskiego (jezdnia w kierunku Kowala) oraz pas do prawoskrętu w ul. Górskiego (jezdnia w kierunku ronda Powstania Styczniowego).

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz