Oferty wolontariatu w WCOPiW

2021-07-27 11:20:20, Q4.pl

Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu zwraca się do wszystkich chętnych wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc w organizacji imprez biegowych organizowanych przez Włocławski Klub Biegacza Maratończyk.

Włocławski Klub Biegacza Maratończyk organizuje dwie imprezy biegowe w sierpniu: Bieg Tropem Wilczym, który odbędzie się 8 sierpnia, oraz Bieg Cudu nad Wisłą, który odbędzie się tydzień później, 15 sierpnia. 

Pierwsza impreza rozpocznie się o godzinie 8:00, a trwać będzie do godziny 12:00. Miejsce wykonywania zadania przez wolontariuszy to Osiedle Południe, w okolicy Szkoły Podstawowej numer 23.

Natomiast Bieg Cudu nad Wisłą rozpocznie się o godzinie 07:00 i potrwa do godziny 10:00. Impreza będzie odbywać się na terenie włocławskiego Zawiśla. 

Wolontariusze pomagać będą w obsłudze biegów, obsługiwać punkty nawodnienia, wręczać medale i zabezpieczać trase. 

Jak się zgłosić?  Aby zgłosić się do udziału w wolontariacie należy wysłać e-maila z informacjami: imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu, adresem e-mail i zatytułować wiadomość – "Wolontariat – Bieg Cudu nad Wisłą", bądź "Wolontariat - Bieg Tropem Wilczym", w zależności od wydażenia w którym chcemy pomagać. Zgłoszenie należy wysłać na adres: cop.wloclawek@gmail.com

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz